Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі
Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі

Доброго всім дня Панове музиканти!Хто може - поділіться досвідом, як коректно реагувати на тих хто заважає працювати.

Я реагую на таких по принципу "Улыбаемся и машем" мовчки все вислуховую і нічого у відповідь.За звичай в них потім пропадає та цікавість і їх попускає.

Привіт. Ось почитай цю тему, там все є   http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3616/

В нормальних закладах (звичайно про які хороший хазяїн піклується) , сьогодні майже скрізь є штатна охорона от вона і повинна зайнятись вашими "достоєвськими", а не просто штани просиджувати. А в звичайних "ригаловках"  з "а-ля євроремонтом" так там (якщо вже погодились там працювати) то все на ваш розсуд - можеш з "достоєвським" соплі розводить (що абсолютно не дає бажаного результату) і він все одно присуне через 15-20хв, а можеш дуже толерантно зарядити йому в "табло" одразу і на тому буде крапка. Задумається чи ще раз до вас підійти чи ні...  Тут правда палка з двома кінцями бо і сам можеш деколи "вхопить" трохи, вам врішувати самим з огляду на ситуацію... Це ж все, як то кажуть "особливості професії" з якими просто з часом звикаєшся і все путьом...:))))

Я популярно пояснюю що і як.Не доходить-повторюю,стараюся донести суть до особи.Не помогає-повторюю ЩЕ РАЗ.Далі в залежності від ситуації:якщо не розуміє далі (залитий)-переадресація на напарника,він має желізні нерви і дипломатичні навики.Якщо починає хамити і скакати-в голову пару раз.Останнє буває (слава Богу) досить рідко,але буває.Нервовий я (до речі як і майже всі клавішники і люди з хорошим слухом-статистика) але добрий:-).Зичу успіху і поменше подібного контингенту.

Якщо, достсєвські про музику і замовлення - виставляй прайс - (можливо завищений)...

Важайте, хлопці на "В ГОЛОВУ..." - особливо п"яним.........

До мене на майданчику днями ТІЛО підлізло з порадами щодо репертуару... Внятно висловитись не зміг, а от на інструмент сперся міцно - добре що не завалив стойку зі всім, що на ній було... Я його рученята відірвав від опори - і ТІЛО впало - головою до бетонної плити... Впало і завмерло... Ото я шуганувся - поки він не захрипів - бо відразу всі відвідувачі стали ДОКТОРАМИ і порадниками - типу я мав його лагідно за під руки взяти і додому на таксі відправити - недивлячись що ВОНО мало не завалив мені інструмент... Але приїхала швидка,дала нашатиру понюхати - і ТІЛО ожило......

Дякувати Богу - все обійшлося добре, але буває по всякому....... І за ТАКЕ ГІ...МНО можна собі нажити вликих проблем...........

 

Приходиться "кивати і пропускати мимо вух" та говорити,що виконаєм пісню пізніше. Був випадок , що "достоєвський" так наклався і почав "шукати ворогів" , а "вороги" звичайно музиканти! Зупиняюся посеред пісні, всі гості звертають на нас увагу. Оголошую в мікрофон ,щоб рідні та знайомі забрали це "чудо" від нас під три чорти! А як "В ГОЛОВУ"дати , то ще будемо винуваті. Тут цілком погоджуюсь з п. Тарасом.

Кмітливість треба вмикати, от підійшов до тебе і починає, а ти раз, -зупинивсь і кажеш що він щось поламав, хай як не відмазується, винний буде! При мені колись одному "достоєвському" наклепали за це...

Причепивсь, і  "грай, грай" !!! Кажу, - "як  заграю, то в тебе в грудях гратиме", - так і вийшло 

Привіт всім!

Хлопці, що ви? Звичайно ніяких рукоприкладвсьтв, тільки дипломатія.

Людина хоч і випивша це людина. Ну а з нахабами нехай розберається адміністрация, вишибали, охорона тільки не музиканти... 

Ага,аякже,подивився б я на твою дипломатію коли одне нарубане чмо старається відібрати мікрофон,падає на дорогий KORG,посилає тебе нах@й,під час виконання шарпає за рукав,очевидно хоче витягнути з-за інструменту,потрібне підкреслити.Нехай з такими розбирається адміністрація (ага,щьяс,а придурок той шо дістає-швагер (кум,сват,кузен,вуйко...) головного адміністратора...І кого швидше послухають,як думаєш?Плавали,знаєм.);вишибали (нечасто попадаються нормальні,часто такі ж самі "достоєвські",не так?);охорона (якщо є,правда ті хлопці дійсно можуть розрулити ситуйовину)...А,на рахунок того що випивша людина-це все-таки людина,не можу погодитися!"Людина" воно хіба з біологічної точки зору.Ну не всі 100%,звичайно,але в багатьох випадках так і є.Не правда?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти