Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » SHURE BETA 58 A
SHURE BETA 58 A

Доброї ночі, хочу собі купити SHURE BETA 58 A з ебею. підкажіть,як уникнути підробки. Може в  когось є якийсь канал по пересилці? Дякую

З сітками проблеми у тих,хто після роботи не дає мікрофону просохнути і ставить його у целофановий рідний чохол.Я завжди при купівлі нового мікрофона,обклеюю ручку прозорою липкою лентою(щоб не було знаків від тримача,і шию собі сам з шкіри чохол з грубою синтепонною підкладкою(чого і вам бажаю).

Щоб не було знаків від тримача,треба замінити його.Ті,що з лого "Shure" я ненавиджу як ПР!Це лайно з твердої пластмаси може подряпати все,до чого добереться.Якщо таке "щастє" попало в руки-викидаєм тут-же!На радіобазарі за 25грн можна купити нормальний тримач з хорошого податливого пластику,який не дряпає мікрофон і є еластичним-не ламається на раз.А скотч на ручці мікрофона...не сприймайте за образу,але ніколи б такого богохульства не допустив.То ж саме,що заліпити Ра500 в клейонку.Сам бачив."Душераздирающее зрелище",як казав ослик з безсмертного мультфільма.

Америка рулить також маю супер

 

Купив собі бету, заказував з ебея.  передивився купу відео і перечитав сайтів про оригінали та підробку. За всіма ознаками в мене оригінал, лише знизу, не дві дирки, а одна. рік випуску 2012, made in mexico. прошу знавців шось сказати.

Шановні колеги музиканти! Маю shure beta 58a.Купляв його у 2007р. Хочу виставляти його на продажу, але не впевнений, що це оригінал, а з китаєм позоритися на сайті не хочу.Підкажіть будь-ласка конкретну різницю між оригіналом та китайцем.Якщо вам не трудно, то пишіть мені у приват.Наперед щиро Вам дякую. Вітання всім Вам та здоров"я.

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=85399&page=18

Добрий день.Скажіть будь ласка,чи відрізняється якість звучання Shure Beta 58a оригіналу і китайця.Маю китайський,але хочу купити оригінал і вагаюсяю.Дуже дякую за допомогу 

.

Чи варто купляти в  Канаді?Які є магазини,щоб купити оригінал?дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти