Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Процессор эффектовBE HRINGER DSP 2024P VIRTUALIZER PRO
Процессор эффектовBE HRINGER DSP 2024P VIRTUALIZER PRO

- Продам Tc electronic M one - Состояние (все работает на 100%), при перевозке отбились рековые ушки, а в целом прибор идеально выглядит ! - Цена: 250 долларов ... - Long.com.ua@gmail.com +380992390280 (Александр)

Продам Tc electronic M one - Состояние (все работает на 100%), при перевозке отбились рековые ушки, а в целом прибор идеально выглядит ! - Цена: 250 долларов ... - Long.com.ua@gmail.com +380992390280 (Александр)

Жестяк! Це ж треба так перевозити щоб у такого легенького прибора аж вуха рекові відбити!!!!

Це як так? Папевно там щось інше було. Хотів хтось вкрасти, і викрутки не було з собою. Отак вірніше

Жестяк! Це ж треба так перевозити щоб у такого легенького прибора аж вуха рекові відбити!!!!

Це як так? Папевно там щось інше було. Хотів хтось вкрасти, і викрутки не було з собою. Отак вірніше

Потішив :) ... Зразу видно, що ти сильна людина...

А що не так?

http://musicads.narod.ru/ems.html

Теж хотіли вкрасти?

можна взяти дешевше Alesis Midiverb 2 прилад з дуже пристойним звучанням

А таке питання. Ефект ділею є в мульти процесорах, чи він окремо продається. І чи існують взагалі тап-ділеї в вигляді заліза?

Є і в мультиефектних, є і у вигляді окремих девайсів. Класика: TC Electronic 2290, Roland SDE серія, Lexicon PCM41/42, Sony D7, Symetrix 606.

...і сучасний дуже популярний в райдерах апарат TC Electronic D-TWO

І чи існують взагалі тап-ділеї в вигляді заліза? Я б не радив зациклювався на функції мануального вводу темпу затримки. При студійній роботі він без потреби. При співі під фонограми, то можна набити відповідну кількість пресетів під потрібні темпи. При живому виконанні цей параметр налаштовується теж швидко. Я не відчуваю його брак при роботі з Roland SDE-330. Для мене головне якість.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти