Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ален хат пульт
Ален хат пульт

Дімон бери в мене динакорд CMS 1000. В спеціальному рек кейсі.

Поставив на стіл кришку зняв і працюєш

Цікаво можу вислати фото

Є підозра ,що "Маде ін Джермані"  де все оригінальне...  і взяв старіший 2 але провірений і германський. Хоча б буду впевнений що потім не почнуть хрюкати фейдера чи ще щось. Сиплется, і десяток років для  "фірми"  далось чути  (хоч і ідеальий стан)............ 

І прийшло ПРОЗРІННЯ ,що навіть "фірмові" десятирічні фейдера можуть "хрипіти", конденсатори - висихати...........

Не продає народ , ХОРОШИЙ апарат ,буквально через два місяці після покупки 

ото ж бо й воно,що не продає(((

Є підозра ,що "Маде ін Джермані" де все оригінальне... і взяв старіший 2 але провірений і германський. Хоча б буду впевнений що потім не почнуть хрюкати фейдера чи ще щось. Сиплется, і десяток років для "фірми" далось чути (хоч і ідеальий стан)............

І прийшло ПРОЗРІННЯ ,що навіть "фірмові" десятирічні фейдера можуть "хрипіти", конденсатори - висихати...........

Не продає народ , ХОРОШИЙ апарат ,буквально через два місяці після покупки

Навіщо придумувати якісь своєрідні фантазії.

Пульт в мене майже новий, в користуванні майже зовсім не був. Гнізда куди втикаються мікрофонні штекера, можна й під мікроскопом розгледіти, що в них ще навіть мікрофони не втикали.

Лише 1 і 2 калал видно пару раз. Фейдера в мене рухаються як на новону пульті, туго, бо вони ще в заводській рідні змазці. Якщо хочете можете приїхати подивитись, і послухати

Я лише натяккув що можу продати, але це не значить що я його хочу за дешево аби спихнути

Руслан Кузьо що можете сказати про Аллен Хіт ZED10? Маю меккі 1402VLZ PRO, але для роботи пульт-ноут (для запису вокалу), трошки незручний - багато комутації, тому виріш взяти пульт з ЮСБ. Багато перебрав (в бюджетній ціновій категорії) і вибір впав на нього. Чув недавно від колєги, що про ЗЕДи відгукуються неважно. Що можете сказати як користувач. Дуже дякую за відповідь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти