Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » допоможіть підключити ревер
допоможіть підключити ревер

Найпростіший варіант перевірки - заміна на інший процесор, чи ревербератор.

підкажіть як підключити ревер до підсилювача BIG 

Ревер, до підсилювача ніхто не підключає, ревер підключають до пульта, можливо у ваших краях підключають до підсилювача, ви ше попробуйте в хаті до мікрохвильовки підключіть, або до холодильника, може в хаті буде цікавіше з Холом і ділеєм!!!

Нема нічого дивного до холодильника, до мікрохвильовки. В їдному селі хлопаки підключили ревер до трактора МТЗ 82, перед тим підключали до бульдика Т 25)))))))))))))))))))) Наші всьо можут, аби людей посьмішити..))))))

 

 Богдан Садовяк, підключають обробку до підсилювачів. Не потрібно бути таким категоричним.

Звісно мені відомі ці обробки, але іхні функції, можливості, і головне специфіка роботи і так п. -  вони неназиваються РЕВЕР. Я до Києва можу зайти пішки, але мені буде комфортініше добратись автотранспортом. Чоловік конкретно сказав ПІДСИЛЮВАЧ І РЕВЕР. Так якщо в нього блок ГАРМОНІЯ )) аба щось подібне, може підключати. Ви хтось зрозуміли що він хоче, який блок, який ревер, сміх тай годі ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Хлопці - дайте спокій...

Нема нічого дивного до холодильника, до мікрохвильовки. В їдному селі хлопаки підключили ревер до трактора МТЗ 82, перед тим підключали до бульдика Т 25)))))))))))))))))))) Наші всьо можут, аби людей посьмішити..))))))

 

Олег я цю історію чув як хлопці підключали ревер, мені твій найдорожчий кум розказував!!!!

 

makedon
підкажіть як підключити ревер до підсилювача BIG. Шановний makedon - Ви задали тупе питання, от і читайте тупі відповіді. Чому більш  детально ненаписати, що за пісилювач BIG, який Ревер маєте підключити????   Богдан Садовяк.  Сміху.....чки Ваші тут лишні. Якщо Вам не приходилось підключати ревер до підсилювача в минулому - то і в майбутньому Ви ні чим не зарадите..         Фото Пісилювача і фото того РЕВЕРА - який Тупо включався в Підсилювач. Може makedon і має таке "кіно", а Ви підмахуєте.

Цілком згоден з SHARIK що до підключення ревера до підсилювача - маю такі речі які чудово одне до одного єднаються: Дойна + РХ100 - як приклад. А взагалі, підключення ревера можливі не лише тільки через пульт та ще й у передбачені для цього гнізда. А РХ, взагалі єднається хоч до магнітофона, навіть до проходного лінійного входу та інше... Що до підключення до блока підсилювача, що не передбачає підключення ревера, то були випадки, коли хлопці підключали мік у ревер і до підсилювача. Але то було при виході з ладу пульта.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти