Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стиль під "Експрес"
Стиль під "Експрес"

Може хто знає, що це за семпли труби  "Експресу" (ну і тромбона заодно)

Може хто знає, що це за семпли труби  "Експресу" (ну і тромбона заодно)

 

То з бібліотеки "Валентин Терновий лайв"...

Я знаю, що він з ними грає, але труба звучить якось не природньо, ви слухали демо? Мені здається, це не справжня труба, я знайшов в бібліотеках Мотіфа щось схоже, але треба ще сидіти в еквалайзері бо ШЕ НЕ ТО)

   

Андрій Мельничук, то закиньте щось-послухаємо.)

Дуже цікаво,куди ж це Ви збираєтесь запхати семпли із Мотіва в самограйку(будь-яку) для того щоб створити стиль?

Ви ще й не вказали, який саме варіант Мотіва купляти, бо ж він не один). То ви розберіться)))

   

хлопці відгукніться - хто має стиль під Єкспресс ...? - можливо хтось може написати - дам зразок -приблизно під яку пісню...

   

http://wscl.hollperft.ru/378243572/2912407/

Але то вже по нашому, Всі тільки пишуть, пишуь и хваляться, а ніхто рівно нічого не робить, то напишіть шось, дайте народові оцінити а не тільки балакаите не тільки стилі, а запишіть в мп3 послухати... мені ні задавок ні нарізок не треба,

хай будь хто тут скаже мені тільки назву, будь яку любу відому укр. польку якої нема в виконанні Экспресу, в любій тональності з модуляціями чи без як соби хочете (але бажано украинську, шоб ми могли потім її сюди викласти, для загалу), ми з хлопаками запросто запишем варіант і поділимося... то як? Пропонуйте! Кому шо для вісілє треба,  в стилі Экспресу)))

контакти vk.com/rocksoulana

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти