Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Sennheiser E 965
Sennheiser E 965

п.Ігор маю на увазі Sure sm58 .На рахунок проб то брав Electro Voice  три різні моделі  , дуже не сподобався .Sure beta 87a співає мій напарник пробував не поганий але дуже чутливий ,Sennheiser  Е845 співаю зарас у нього у порівнянні з шуром більш мякший і бархатніший звук . Sennheiser  Е945  один рас пробував але так пару слів сказав ,ніби нічого мікрофон але щоб сказати більше треба на ньому по прпацювати хочаб вечір .Напевно  ще буду у  Віталіка Лесіва просити на пробу мікрофон Е945.

Андрій, можу на день-два дати попробувати Audix OM-5. (Він не продається!). Але це мікрофон на любителя.


п. Ігор дякую я тоді на початок наших хлопців спитаю  може хтось має такий мікрофон ,як ні тоді буду вас просити.Ще рас дякую за розуміння!

П. Ігор Гарвас. Мені пропонують AUDIX OM-3S. Скажіть будь ласка, яка різниця між  Audix OM-5?

І ще. Який краще взяти? Ціна Audix OM-5 всього на 400 грн більша від AUDIX OM-3S.

Ммм... якось в темі про Сенх зачіпати Аудікс. Та вже хай вибачить топікстартер. Володимире, ОМ-3 трішки нижчий по класу (дуже-дуже мало) і різниться характеристиками. Я крім ОМ-5 не мав справи ні з якими Аудіксами. Мікрофон специфічний, дуже чесний. Через нього чути всю інтонаційну і артикуляційну лажу, особливо співаючому. Я був в шоці на перших порах від своєї інтонації. Щось подібне я відчував на записі в студії. Але в цьому є і свої плюси. Більше мобілізовує і заставляє акуратніше і зібраніше співати. Треба його пробувати. З моїх колег, хто пробував співати в ОМ-5, мало кому він припав до вподоби. Знову мені він дуже подобається. На момент покупки (3,5 роки тому, про них тоді в нас ні слухом, ні духом ніхто дуже й не чув) я міг вибрати будь-який цього цінового сегменту. Але ще раз наголошую - це все справа суб'єктивна. Більше треба покладатися на власні вуху, ніж на PR і модні тенденції. Дуже в нас люблять захоплюватись чимось розпіареним. Зараз на хвилі інтересу Audix і  я не здивуюсь коли за рік-два "мода" піде на на інші достойні бренди, скажімо, Audio-Technica чи Heil Sound. Вже зараз набирає розкрутки ажіотаж навколо Beyerdynamic. В цьому нема нічого поганого, просто потрібно не забувати, що мікрофон це є лише технічний засіб для підсилення голосу. Якщо він кєпський (голос), то ніякий мікрофон його не покращить. Ми ж бо всі дорослі люди. (Хоча як діти - любимо казочки).

Правду кажете пане Ігоре. якщо не вміє співати то й ніякий мікрофон не допоможе. А ле я раджусь що до придбання якіснішого(чи надійного) що б не підвів при поганих погодніх умовах.

Купив Sennheiser E 945  буду пробувати .

 

Супер !!!!

Sennheiser E 945 хороший вибір. Я вже близько 2 років назад продав всі SHURE це були бета 58а і СМ58 для солістки взяв Sennheiser E 945 а собі AUDIX OM5 це дійсно кращі мікрофони, більш детальніша звукопередача, стійкі до зворотнього звязку. Якщо виберети щось із того то явно не прогадаєте. Ще мені дуже сподобався AKG C5

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти