Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Створення стилів
Створення стилів

Семплер...

Ну то можна чи ні.

1. В запитанні треба чітко вказувати моделі. Звідки мені знати, що в твого товариша PA50 і ти хочеш нахаляву здерти в нього "інформацію" чи "прописку" для своєї PSR2100-ї.

2. Завжди треба думати. Самостійно.

3. Користуватися розділовими знаками.

4. На даному етапі розвитку конвертація неможлива. Згодом можна конвертувати вручну або купивши інструмент з семплером або семплер як окремий інструмент.

Шановне товариство, назва теми "Створення стилів" , а не "Де скачати халявні стилі".  Приїхали.....

Всім привіт!!!!Довго думав як можна написати стиль для Roland GW-7.Прийшла в голову така ідея:Що якшо написати на ньому MIDI (щось типу стиля.Просто написати варіації вступи і переходи на одному акорді),а потім через Style Works зробити з неї стиль...Можливо щось і вийде....

В принципі можливо ,але дуже складно.Простіше підібрати подібний стиль і редагувати його через функцію import -export в style works (а потім в секвенсорі дописувати на свій смак).,або взяти міді файл з якого хочеш зробити стиль і перепустити його через функцію-song to style converter в програмі стиль воркс і потім редагувати.

Шановні якщо у вас на клавіші є місце на стилі( незнаю як це правильно називаеться у мене це USER STYLE) то повинна бути і функція для написання стилів, а на клавіші набагато простіше писати стиль чим на компі, така моя думка.

Може бути така функція ,а може не бути , залежно від інструменту.Який синтизатор?Подивіться в інструкцію.

Не знаю куди написати...Стільки тем про стилі... Хто редагував стилі Кубейсом або ФЛ студіо - відгукніться. Я в стилі міняю розширення на mid,  імпортую в DAW, редагую що треба і експортую в midі і міняю розширення назад в   sty.  Щось роблю не так, бо не читається!

Так не вийде. Хіба що по програмі style works 2000 або xt.З неї можна конвертувати sty в mid потім mid редагувати в кубейсі  і знов конвертувати в sty.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти