Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі для YAMAHA PSR
Стилі для YAMAHA PSR

Доброго дня Всім! Велике прохання до музикантів власників Ymaha psr 1000-3000  psr S700-910 хто може поділитися хорошими весільними і іншими  стилями.

kildozer7@gmail.com

 

Добрий день! Скиньте будь-ласка стилі для Yamaha PSR 450

 

Доброго дня! Знайшов на Польскому сайті багато стилів під конкретну пісню,всі стилі розложені по алфавіту,стилі в форматі sty.Не знаю як викласти на сайт бо архів має 29 мб,тому даю ссилку на файлообміник.

http://letitbit.net/download/06688.0553a706ab84dc0e3dc45bb13bf2/1_Style_do_utworow.rar.html

Юра маю стилі для 540,550,620,630,740.якщо цікавлять можу поділитись.

Добрий день! Якщо у когось є гарні стилі для S700 скиньте будь ласка на  icarus07@email.ua   Щиро дякую!

добрий день ! попалась мені ямаха е363 взяв щоб діти щось повчились але дивлюсь їм це не дуже цікаво,сам колись грав в молодості ,може в когось е стилі 80-90 диско дуже цікавлюсь  скиньте буду вдячний мій ящик  

grigory-ua@ukr.net

Всім вітання! Маю ПСР Е 413 , буду вдячний якщо хтось поділиться стилями до Фристайл , Ласковий май. Дякую

Всім привіт. Придбав собі yamaha psr sx700 поділіться українськими стилями і 80-90х буду дуже вдячний, а я у відповідь скину свою колекцію Andriykhmara@gmail.com

Всім вітання. Хто може поділіться українськими стилями і стилями 80-90х, буду дуже вдячний. plavyuk1@gmail.com

Що за файл не відкриває?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти