Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Помилка при завантаженні мінусовки
Помилка при завантаженні мінусовки

Заповнив всі необхідні поля, вибрав файл мп3, при  натисненні на кнопку "Завантажити" видає дві помилки : 1. Дед Мороз (це імя файлу) reiekted 2.Server (IO) Error.

Користуюся Оперою.

Допоможіть :)

Заходжу на "мінусовки" вибираю букву "А".І-гопа-не відкривається нічого.То у всіх сьогодні,чи тільки в мене?Пробував ч/з OPERA i Google Chrome,те ж саме.То на порталі шось не то,чи варт серйозно поговорити з провайдером?

Не можу завантажити мінусовку на сайт, а конкретно: не можу прикріпити файл, поясніть будьласка пошагово як це зробити.

З Файлом розібрався (обновив Adobe Flash Player все стало працювати), та виникла інша проблема, мінусовка грузиться на процентів 30, а потім вискакує:"File rejected, Server(IO) Error", кілька разів пробував, те саме, може це через те що мала швидкість інтернету? ( Користуюсь Хром)

Вже другий день пробую залити три свої мінусовки, ніц не виходить!!!????? візуально все відбувається, але в "моїх файлах" мінусовки не з'являються. Дуже прошу команду сайту дати бодай якесь пояснення.

Перепрошую дуже команду порталу, проблема, скоріш за все, була в трафіку. Питання знімається.

Не можу завантажити мінуси. Роблю як і завжди, але нічого не виходить.

Допомогло повторний рендерінг, через іншу программу.

Можливо проблема в TAGS, кодеку чи ін. Тому що якійсь мінус грузить, а інший - ні, при однакових умовах.

Пробуйте

Хто знає як видалити файл який помилково завантажив?

Доброго вечора, sergiy zinich, який файл?

Дайте посилання. Спробую допомогти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти