Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Микшер Soundcraft EFX8 проблема выходного канала.
Микшер Soundcraft EFX8 проблема выходного канала.

Ребята, у меня такая проблема в микшере: - правый и левый канал работают по разному (уровень выходного сигнала правого канала больше) но чем больше выходного сигнала MIX +5 - немного выравнивается, а на +10 вообще идёт одинаково. Иногда, правый канал, конкретно пропадает - тогда добавляю его до пика и он востанавливается. Но на миксе (-0-), всеравно на 3-4 db. больше. Пробовал разобрать, никаких нарушений не видно даже под лупой. Может кто подскажет в чем может быть проблема? Куда можно отдать на ремонт?

По опису подібне на обрив "земляного" вивода на майстер-фейдері ( можлива різниця по частотному забарвленні між каналами).

Але все це вгадування !!!!!!!! 

Потрібен електронщик що має генератор НЧ та осцилограф  -тоді ремонт можна провести з мінімальним "перепахуванням" апарата. та вгадуванням.

Ремонти з обладнанням типу "лупа" тут мало чим допоможуть.......

ВИБАЧТЕ,Я ПРО СВОЮ ПРОБЛЄМУ НА ПУЛЬТІ EUROPOWER PMX 3000,        http://www.behringer.com/EN/Products/PMH3000.aspx   ЗНОСИВСЯ ПОТЕНЦІОМЕТР.ДЕ ТАКЕ МОЖ КУПИТИ,НА РАДІОРИНКУ Є ?(Можливоне правильно назвав?То,що на каналі з низу звук регулює.).?Завчасно дякую!

edeljveysтимчасово можна попробувати справити ситуацію вприснувши в фейдер спреєм "Kontakt-61" (після вприскання пошморгати взад-вперед стрижнем потенца). Деколи допомагає. Але швидше за все потрібно міняти. В Behringer-і використовуються дешеві комплектуючі, тому їхніми виробами потрібно користуватись дуже акуратноДе придбати на радіоринку - не скажу. В подібних випадках я випаюю потрібну деталь і йду в радіомагазин.

По даній моделі не скажу .але в більшості берінжера стоять soundwell 60мм 10кОм, які ідеально міняються на такі ж ALPS.Можу з Alps допомогти -75 грн.шт.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти