Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Вся моя акустика, на якій працюю зроблена власними руками  Я на 100% підтримую пана Андрія, якщо руки ростуть звідки треба і голова варить в цьому напрямку або допоможе кум чи сусід за якусь пляшку  то можна сміливо братися за самопал, але якщо людині це не дано тоді і замовляти самопал за гроші теж не потрібно, по перше якщо самопал нормальний то й стоїть він не погані гроші, в кінці вийде ще дорожче (чужими руками тільки жар добре загрібати), а якщо брати вулик то вже краще китай. А доречі про китай: в мене дві колонки соундкінг я ними вже користуюсь років 6, Не давно зійшлись з одним трубачем в нього парк аудіо ще й двох років не має, вгадайте які будем продавати? Мої сондкінги вже добряче пошарпані і почали тріщати по стиках, так якість збірки залишає бажати кращого, але так як ми їх транспортували напевне ще ніхто не возив. і на причепах легкових, трактором, грузовим транспортом І навіть кіньми, і все це по наших сільських дорогах, а  раз один "шофер" здавав назад газоном і тупо збив одну колонку зі стійки і вона впала на сходи з метрової висоти, Та я ще й сам трохи винен зняв торік с переду всі чотири кути і почали розлазитьсь по швах, але на рахунок начиня до сих пір грають без ремонтів. А парк аудіо мого колеги після року експлуатації майже без перевозок( косметичний стан добрий), спочатку вилитів піщак а потім як ножем обрізало котушку нч динаміка, колега возив до одного умільця який поміняв динаміки на якісь італійські, плюс всунув ще по одному середньочастотному, по словам умільця розчитав ідеально фільтра (обійшлось це все не дешево) але порівняно з моїми китайцями як звучали пластмасово так і звучать. Шановні форумчани, ви не думайте я не розхвалюю свій китай, в мене як і в багатьох людей на китайську продукцію алергія, я патріот своєї країни, але наші теж уміють халтурити. Може цей випадок поодинокий,  але всеж він є і над цим потрібно замислитьсь.

 

Я на 100% підтримую пана Андрія, якщо руки ростуть звідки треба і голова варить Тут  и  я  навсі  100% згідний,  але  для  того  що  б  щось  самому  зробити,  то  потрібно  дуже  велике бажання  і  знання  дай  боже.  Я  сам  Андрюху  вже  років  зо  2  нарізних  форума  зустрічаю  постійно,  то  внього  опит  вже  дай  боже!!!  А  якщо  десь  шось  почув,  щось  побачив  і  т.д....   но  нічого  харошого  невийде,  купляти  готове  і  все! 

спочатку вилитів піщак   В  мене  лиш  превезли  перед  концертом,  підключили  і  докінця концерта ондного  драйвера  нестало,  потім  ще  так  пару  раз!   Прийшлось  модернізірувати,  правда  дінамік  низовський  так  і  лишився,  а  драйвер  і  фільтра  замінили  (фільтра  власного  виробництва)  то  вже  4  роки  пашуть  дай  боже  2  роки  тому  взяли  ще  пару,  правда  сходу  з  упаковки  і  на  переодладнання.  Но  з низу  підпираїм  сабами

Може цей випадок поодинокий,   Так  що  непоодинокий,  лиш  я  оного  неможу  поняти,  якщо  ми  без  камер  і  замірувальних  мікрофонів  переробляем  завод  і  вони  непогано  звучать,  то  як  вони  при  їхніх  можливостях  допускають  такі  лажі!???

Сьогодні забрав від майстра свої самопильні колонки.Якісно,гарно,звук приємний.Та загальна вартість матеріали+комплектуючі+заміри і виготовлення фільтрів+робота+транспортні витрати...Сиджу,чухаю потилицю...Досить дорого,думаю не дешевше фірми (звичайно,без лютих роздрібних накруток як в музмагазах).Суть:якісний самопал-реальніше ніж думаєте,не до порівняння з вонючим (дешеві неякісні лакофарбові матеріали) і пердячим (ну хіба не так оті звуки звуться?) СаундКінгом,БІГом і тому подібним шлаком...Але,блін,дороговато...Та все ж по темі:вибираючи між самопалом і китаєм-однозначно самопал.

Віталік, а в цифрах яка величина цього апгрейду? Та і хто їх переробляв. Думаю що всім цікаво.

Багато писанини,та й ціни на комплектуючі те,се різниться дуже,одне в доларах(обшивка,ручки,задники),інше в гривнях (фанера,кутики,клей,тощо),трохи заплутано,а найгірше,що кошторис того всього процесу валяється десь в машині,а йти зараз надвір,відкривати машину,шукати писульку,передруковувати сюди не маю ні сили,ні бажання...Нехай наступного разу.Якщо забуду-нагадайте:-).

ну комплектуючі ти напевно зможеш напмсати

Сьогодні забрав від майстра свої самопильні колонки   То  це  можна  сказати  й  не  зовсім  самопал!!!   Якщо  корпуса  виготовляли  грамотні  люди,  та  всі  комплектуючі,  то  це  вже  можна  назвати  АС  ручної  роботи,  а  не  самопал.  Вони  і  повинен  звучати  не  гірше  ніж бютжетні  АС.  Друга  річ  самопал,  десь  шось  побачив,  щось  скопіював  і  т.д...,  а  свого  опиту  нема,  то  тоді  слухай  та  купляй  готове,  бо  толку  не  буде!!! 

Пане Віталію ви так обзиваєте той китай, не можу з вами не погодититись, якість збірки китайських колонок (це особливо стосується корпусів і матеріалу з якого вони зроблені) повне г..   Сьогодні забрав від майстра свої колонки   Але щоб розхвалювати свій самопал потрібно хочаб обкатати його з раз на весілі, я вже не кажу про роки експлуатації з постійним навантаженням, коли треба без перервно грати від 3 ато і до 5 годин. Бажаю щоб ваші колонки довго вам служили і приносили прибуток.

Мене, як початківця, також зацікавила "самопальна" акустика, хочу зробити копію МАГ-МД231. Нову купити дорого - 2 топи + підсилювач виходить більше 10 тис грн, а таких грошей не маю, бо ще студент))) Багато відгуків і думок прочитав на форумах про самопали: як позитивних, так і негативних, і все ж таки...

Багато з вас зараз будуть стверджувати, що це марна трата часу і грошей, до того ж якість звуку буде не дуже..., але я не думаю що звук динаміка можна аж так зіпсути не зовсім правильною коробкою. Я не професіонал  в акустиці, в характеристиках звуку не дуже розуміюсь, тому хорошим варіантом для мене  буде, якщо колонки будуть грати трішки краще ніж "аби бумкало". Основна проблема виготовлення колонки - фільтр,бо якщо брати до уваги МАГ МД231 то ми знаємо які динаміки необхідні, розміри ящика теж не проблема, а от фільтр готовий не купиш, а обчислити і виготовити самому трохи складно. Хоча на форумі МСК один  користувач виклав схему фільтра МД231, не знаю на скільки правильна, але можна спробувати.

Якщо підрахувати вартість, то "самопал" коштуватиме наполовину дешевше(якщо все робити самому).Таким чином з 2 колонок можна зекономити на підсилювач.

LABUCH Андрюха, якщо можете, поділіться будь-ласка своїм досвідом у виготовленні МД231: фільтри, точні розміри, враження від акустики.

 

Олег,мені фільтри на динамік+піщалку обійшлися (пара) в 300грн.Якщо цікаво звертайся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти