Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer DCX2496 акустичний процесор
Behringer DCX2496 акустичний процесор

А що краще в звучанні аналоговий кросовер ДБХ чи процесор ДБХ ПА

Некоректно поставлене запитання. Жоден з цих приладів не покращує звучання. А прилади ці для різних завдань, DR PA це все в одному і зазвичай це достатньо компромісні рішення, якщо оцінювати якість кроссоверів, то однозначно конвертація з аналогового сигналу в цифру і назад якісь спотворення дає, тим більше, що апарат бюджетний і конвертори там не екстра-класу, .  Інше питання, чи той рівень якості відповідає Вашим потребам? Особливо якщо крутити МР3, то цілком. Плюс гнучкість в виборі конфігурацій.

Ну взагалі то так! Що менше буде спотворювати звук. Кросовер DBX 223, DBX Driver Reck PA, чи EV dx34 ??

В суботу ганяв апарат зі своїм тепер ДБХ. Скажу так - на фірмових речах одразу зазвучав апарат кльовіше та й на живій лабі все пішло до верху. Пускав мрз - на них все також в 3 рази більше вилазить бруд. От тепер і думайте та вирішуйте. Свій брав ід живу лабу та озвучення - тому мене все влащтовує. До речі фальш при співі він також добре викриває

І є в мене підсилювач парк 2*150 на 8 ом VX 700.

Його для твітерів буде достатньо не спалить? 

VX300 на високу смугу "те що дохтор приписав!". Мене в ньому не влаштовує лиш одне - праця лише на імпедансі 8Ohm

sergejkushnirспотворення йдуть в першу чергу від неякісних АС. Там починається якісний звук. Але добра акустика добре коштуєОт і починаються "танці з бубном" - пошуки дешевших шляхів. Їх немаПерелічені придади звук не поганять.

VX700 на високу смугу "те що дохтор приписав!". Мене в ньому не влаштовує лиш одне - праця лише на імпедансі 8Ohm. 

Вибачаюсь VX 300,  2*150 в мене такий і ще є 4 омний VX 700. 2*220 у 8, і 2*3504ом.  Що буде для драйверів 50 ватних краще http://audiosila.com/product/drajver-mag-m112/

Я трохи заплутався. Мною малось на увазі використання VX-300

спотворення йдуть в першу чергу від неякісних АС. Там починається якісний звук. Але добра акустика добре коштуєОт і починаються "танці з бубном" - пошуки дешевших шляхів. Їх нема.

Хороша акустика не може бути дешевою. А ще хочеться щоб колонки не були важкі. А ще побутує думка, -якщо то EV чи JBL  чи  RCF -то вже має класно звучати. Але всі фірми випускають акустику різного рівня. Для якісного звуку динамік мусить бути на ЛИТІЙ рамі а не на штампованій! І магніти там великі і важкі , спеціальній підвіс катушки (демпфер), а то вже  не може бути дешево. Практика показує, що більш-менш нормальний звук -т о при 500-600 Вт RMS ціна від 1000 уо за шт і вага 30-40 кг.

Згоден! На штампованій рамі то не динамік а ширпотреб

Я трохи заплутався. Мною малось на увазі використання VX-300. 

Так! Я також це і мав на увазі

Мені кажеться що то вже занадто на 3 полоси ділити. Це напевно для кінотеатрів і лінійних масивів такий розподіл для якості потрібен.

Мені щось кажеться щоб не морочитися краще звичайний 2 полосний кросовер поставити і менше проблем з настройкою і комутацією на халтурах

А то ще поспіхом можна в гніздо драйвера підключити шнур з середньочастотним каналом і драйверу піпец. 

А щоб цого не було треба міняти гнізда, робити комутацію окремим штекером, 

Щоб не було несподіванок, то комутація повинна бути продумана і організована. Якщо брати з топа біамп вихід через спікон, де +1, -1 середина, а +2, -2 висока сторона,  а в ампреці розташована комутаційна панель, то ніяких несподіванок не буде. Це я так бачу це питання. Може хто по-иншому.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти