Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Technics KN 800 ремонт
Technics KN 800 ремонт
у клавішах Technics KN 800 мабуть щось з блоком живлення (внутрішнім). До нього 220 йде точно, провірено. Чи йде після нього не знаю де перевірити. Хто працював з таким інструментом або може полагодити чи знае таких що можуть - допоможіть. Важливо все - варіанти поломки, можливі способи усунення, ціна, терміни.

Сервайс-мануал (платний): http://www.technics.owner-manuals.com/SXKN800-service-manual-TECHNICS.html

Не експерементуйте самі з апаратом - моя порада шукайте "грамотногоелектронщика.Ремонт після спроб відремонтувати в більшості випадків закінчується збільшенням терміну та вартості ремонту..

  Вгадування типу - "варіанти поломки, можливі способи усунення, ціна, терміни....." нічого позитивного не дадуть (хіба що на сайті присутні естрасенси, для таких відповідей майстер повинен хоча б розібрати апарат оглянути та провести мінімальні вимірювання!!!) .

   З радістю б допоміг сам, но на даний момент завалений роботою "по самі вуха" - думаю розгребтись раніше Різдва не вдастся...... Якщо не знайдете до того часу альтернатив, після Різдвяних свят можем на цю тему поспілкуватись.

опишиши після яких процедур вона невключається

чесно саму послідовність (реальну) не знаю, інструмент був не зовсім мій, і хазяїн каже що перепаяв декілька (здаеться 2) мікропереключателі на панелі управління, оскільки вони через раз працювали (тобто старі випаяв а нові впаяв). Процесор і все основне залізо на окремій платі, на цій лише управління (кнопки) виведені окремо. Диму не було, чорного, припаленого та надутого по платам немає також. Можливо десь закорочена якась дорожка... А якщо до спеціаліста, то приблизно скільки буде це коштувати? хоч приблизно огляд і тд...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти