Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ketron SD1 чи Yamaha PSR S 910?
Ketron SD1 чи Yamaha PSR S 910?

У 910 є багато звуків мегавойс та супераркикулякія, які звучать з імітацією як натуральний сакс, труба, чи гітара. Граєш стакато звучить одним тембром, а легато другим

Наявність багато стилів з повноцінним та красивим звучанням на базі цих же звуків мегавойс

В кетроні цього нема там прості звуки

Пане Сергій І Богдан! Мушу втрутитися на Вашу полеміку яка не стосується теми...  Прошу Вас трошки акуратніше висловлюватися до тих людей такі як Петро Федишин і Дядько Хапко... - Коли вони вже "бавилися"  з першими тон генераторами - ми ще пішки під стіл ходили...

п. Галичанин, як на мене то в Ямасы можна робити гарні підїзди, що притаманні джазу. Чесно скажу Ямаха більше подобаєеться.

От якщо рівняти там з пср9000 чи пср 3000 то Ктрон виграє, а 910, ну мені особисто більше подобається!

Ось пройшовся по стилям, зробив демку http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/dan.nestor/yamaha/1114/

Вслухайтесь яка агрна гітара на 6:50.

А і ше нагадаю вам шо ця клавіша має 29 стилів Session, на хлопський розум це так: тобто стиль записаний якби під цей же джаз, щоб урізноманітнити гармонію. От ви граєте акорд С мажор, а він вам грає наприклад Сadd9, чи великий до мажорний септ акорд. Бас може зіграти іншу ноту, наприклад граєте до маажор а бас грає ноту мі, і виходить цікавенький мі мінор септ аакорд. Ну ясно шо трохи пробуджує лєнь, але цікаво.

Богдане, то що ви написали "От ви граєте акорд С мажор, а він вамграє наприклад Сadd9чи великий до мажорний септ акорд. Бас може зіграти іншу нотунаприклад граєте до маажор а бас грає ноту мі, і виходить цікавенький мі мінор септ аакорд. "  - це хіба для "інвалідів" які не вміють грати.... Для чого сформованому музиканту це потрібно ??? Мене би шляк трафляв...   І до речі ???  Як може з басом мі звучати  МІ мінор коли прозвучуюються ноти До мажору ???   Цікавенький мі мінор септ звучить коли в ньому є ноти Мі Соль Сі Ре...

При грі в живому колективі пропаде та ямаха... У вашому випадку кетрон сд1 плюс. Якщо не питання в фінансах беріть кетрон аудія не пошкодуєте!

hoptij2010  , там дует,. так що дуже нічого не пропаде. Все питання в автоакомпонементі, як на моє розуміння. В топікстартера є Мотів. то можна було б грати справжню живу інструментальну музику вдвох з саксофоністом. В своєму першому пості в цій темі я давав посилкання на демку з YouTube. Але тепер модно виглядати поліінструментально - одна людина і монотонний самограєчний оркєстр. Три пальці лівої і мельодія правою - тіпо джаз. Убогість і немічність.

В кетроні цього нема там прості звуки

Щоб переконатись - достатньо послухати, а цитування фраз з рекламних буклетів то таке. І чи можете мені пояснити, що то таке "суперартикуляція"? Бажано технічними термінами...

 

А і ше нагадаю вам шо ця клавіша має 29 стилів Session, на хлопський розум це так: тобто стиль записаний якби під цей же джаз, щоб урізноманітнити гармонію. От ви граєте акорд С мажор, а він вам грає наприклад Сadd9, чи великий до мажорний септ акорд. Бас може зіграти іншу ноту, наприклад граєте до маажор а бас грає ноту мі, і виходить цікавенький мі мінор септ аакорд.

Тут краще не фантазувати, а процитувати книжку:

Session-styles automatically enrich the player's chords with additional color notes or even harmonic progressions.

 

Багато з силів Кетрона теж записані живими виконавцями через міді-контролери. Крім того, ще є дуже цікава фішка: в стилях використовуються барабанні та перкусійні аудіолупи, записані наживо, які синхронізуються з темпом.

 

 

 

Я б ще порадив один варіант: самограєчний модуль: SD3. Можна підключити до Мотіфа і мати як звуки Мотіфа, так і Кетрона. Хоча це частково надлишковий варіант.

На рахунок живої музики з мотівом - без питань. Мова йде про самограй. І на скільки я зрозумів, з якісними звуками. Поки що від кетрона нічого кращого не чув.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти