Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG MICROSTATION
KORG MICROSTATION

Олег привіт глянь на KURZWEIL  KME-61. З дорощих KORG m50 або Roland XP-50-XP-30.

Замість KME61 варто розглянути PC161.

XP30 зараз дуже важко знайти. M50 точно буде дорого - нема ж грошей навіть на PS60.

 

Варіантів є кілька: продати, що є, докласти вільні гроші і стрибнути у вищий клас. Подобаються Роланди - раджу G70: дуже пристойний звук, напівзважена клавіатура і можливість розширитись SRX платою, коли забракне наявних звуків. Хоча автор цей шлях відкидає.

Наступні варіанти: другий синтезатор або модуль, керований по міді. Тут вже вибір широкий. Особисто подобаються старі Корги (X5/X5DR/N5/N5EX). Легкі та звучні. Звісно, що і M1 та братів можна взяти, але тре і вантажника :) Непоганим є Roland JV80.

З модулів рекомендував би Korg TR (Trinity), X5DR, NX5R/NS5R, Ensoniq MR Rack, Yamaha TG77/85, Alesis S4/QSR.

Пробував korg TR хороший апарат за 800$ TR-61 можливо знайти.....roland jv-80 також рулить

Хочу нагадати, аби не виникло плутанини: Korg TR-Rack і Korg TR 61/76/88 - зовсім різні інструменти: перший - модуль Korg Trinity, решта - обрізані клавішні версії Tritone.

Замість TR61 можна розглянути X50 - звучить аналогічно, але дуже ніжна конструкція (повністю пластик), клавіатура язичкового типу (без осей та пружин) та незручний дисплей. Зате 4.5 кг 

G70- ціна!!!!????? апарат серйозний, але не покишені...мав би гроші непитав би порад!

Хлопаки Дякую!!! за поради, але питаю КОНКРЕТНО про  KORG MICROSTATION 

чи є вньому загальновживані хороші звуки для весіль

може в когось є, буду радий і вдячний, якщо можна буде прослухати

Олег, я недаремно питав що потрібно від інструменту. Одна справа грання польки на 3 акорди, інша - більш складної музики.

Саме так  ihor57  для польок і вальсів на 3 акорди, і місцями для більш складної музики -не 5 акордів))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти