Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Пристрій HDM (hard drive memory) для синтезаторів
Пристрій HDM (hard drive memory) для синтезаторів

Чи хтось переставляв цей пристрій з одного синтезатора в інший?Япереставляв з Roland e-66 на Roland EXR E2 і чомусь нехоче працювати на EXR E2 вже всіляко перекидав кінці шлейфів та нічого не помагає.Коли поставив знову назад в e-66 то працює.Потім знов ставлю в EXR E2 і непрацює ,при тому я дивлюсь в інструкцію по встановленню hdm.Буду вдячний ,може хтось дасть якусь пораду.

1. Чому б не спитати про це в розробників?

2. Чому б не здогадатись, що реалізація емуляції флопіка ( саме так працює HDM) для різних інструментів є різною? (Простіше кажучи - "Тату! Не лізе!!!")

В інстукції цього пристрою написано що він працює з багатьма синтезаторами роланд, ямахами коргами і в тому числі має працювати з Roland exr e2.

Хочу повідомити, можливо комусь стане у пригоді,що пристрій hdm процює з різними синтезаторами. Потрібно сформатувати флеш карту в карт рідері на fat 32 перед тим як переставляти  в інший інструмент.

Дякую, буду знати "фішку"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти