Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач
Підсилювач

 

Порадьте підсилювач для сабів (1000-1400В динамік 8ом) в районі 900-1000$.На першому плані стоїть Паркаудіо S4(950$-новий).Підкажіть ще якісь варінти...

Тільки нові цікавлять і  з гарними циферками  в мануалі   чи  б,у,       що не "взірая" на скромні (відносно того бреду ,що зараз пишуть) параметри  грає набагато краще?

 

Можливий варіант і б,у, але щоб стан був добротний.Які ваші пропозиції...

Як варіант: Низ в моно - акустику в  паралель (якщо 2 саби) - підсилювач в брідж.

Перелік ти бачив  вище, потужність від 870   до 1800 на канал в 4   .  Хоча є    ПАС   2 по  600 , який  з чотирьох      180-их електовойсів    душу може витряхнути

870-1800W на 4оми в бріджі... Купа варіантів підсилювачів.

.


 

Я планую АС підключати таким чином:Сателіти 450ватні(8ом) розкачати паркаудіо V4-1800(2 по 500 при 8ом),а саби якщо S4 то в міст там 2 по 1200 при 8омах(тут так написано http://audiosila.com/product/s4/).І все це хочу підключить до  крафта м4.Як вам такий варіант?

Ігор Рівне, можна й так. Лише чи не заслабкий буде V4-1800? І незрозуміло чим буде ділитись (я про кросовер).

Ігор Рівне

 Можливо я на днях буду   проїзджати біля Рівного   при бажанні можеш  порівняти  парк і решта так званих  неіснуючих підсилювачівДумаю ти сам би народу описав  що "чіча" ,а що "кака"  

 

Ігор Гарвас

Та я думаю що хватить того V4 на сателіти(трошки запас є та й при піках не буду ж постійно колотить).На рахунок кросоверів то в V4 i S4 вони є вбудовані.(чи вони трохи не то...)

MIKOLA63 DEMENTSEVICH

Будете в Рівному дзвоніть тел відправив в приват

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти