Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі і звуки для PA 50
Стилі і звуки для PA 50

і мені будь ласка Gesamtkoordination@rambler.ru

скиньте ще мені будь-ласка Roman-Klovan@yandex.ru!!!)

natartstudio@mail.ru Буду вдячний!!!

Хлопаки, отут =>  http://www.ex.ua/view_storage/489763031294 лежать мої стилі та звуки до ПАшки... Колись лабав на такому то попсував потихеньку, та і добрі люди ділилися, от і притрималися. Кому потрібно то тягніть...

Па 50 це така штука яку зразу супер клеем приклеїти і нікуди не совати.... зараз дитячі іграшкові клавіши роблять з міцнішого пластику

Стилі Звуки до Korg pa60НЕДОРОГО 0989840715

Зеник Будзин,   я тобі продам......ти їх писав, щоб ними торгувати???? 

В такому випадку вже просто роздай.... ато ще бабла хочеш заробити. Зроби сам, тоді торгуй.

ПРИ ВСІЙ ПОВАЗІ, БЕЗ ОБРАЗ.

Для роз"яснення, для всіх, Зеник, якого собисто знаю, і поважаю, працює на стилях і тембрах, які я змайстрував своїми руками, і які я йому особисто не продавав, а попали до нього з інструментом, який він купив......мені звичайно не шкода, просто недуже добре, коли люди пробують продавати те , до чого самі не приклали рук. Тим більше, що , незнаю яким чином, вже хтось старіший варіант даного сету десь тут на форумі виклав, іто умудрився приписати собі авторство. (ще поки вичисляю)

Люди, зрозумійте мене правильно. Я за те, щоб кожен , ну хоча б попробував, щось створити самостійно. Навіть написати той же стиль.

З повагою до всіх форумчан.

Юрій (DJ ... , до Вас також відноситься пост, що вижче. Цей сет я створив ще у 2006 році, і доробляв потихеньку з часом. Там навіть є частинки не моєї роботи.... а Тараса Будинкевича, який колись писав стилі для Roland - VA-76. Тож я сконвертував, і пробував використати в своїх стилях його патерни. Але на тому все зупинилося, так як продав інструмент.

 

Дякую за розуміння!

Так я і не приписував собі вашої роботи. Я написав, що виклав сет з інструменту, який я давно продав. Там є різні стилі, різні войси, якісь мені прийшли разом з інструментом, якісь я заганяв ззовні, якісь редагував... Войси також були, багато сам під себе прописав... Я не претендую на авторство, і негоже мене звинувачувати в тому, чого я не робив. Можливо просто не так описав їх - то перепрошую, але ніде не написано МОЇ ВЛАСНІ СТИЛІ!!! Я їх не продаю, зі мною поділилися і я ділюся... Так що... отак...

Юрій (DJ ..  , все ок. Мир, дружба, жвачка ))))

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти