Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Проблеми з колонками ПАРК АУДІО БЕТА 4215
Проблеми з колонками ПАРК АУДІО БЕТА 4215

Може, хто підкаже чому при відтворенні деяких пісень у колонках чути якісь незвичні постріли.Особливо, коли даси трохи низьких частот ( тай то незавжди ). Підсилювач 2х500 вт. Пробував і на 2х300вт , те ж саме. Інші колонки  ( EVM QS153 ) працюють нормально. І ще - коли перекриваю отвір фазоівертора, то постріли пропадаютьчому проблема?

Може бути поганий контакт в спіконах. Таке ж саме було що стріляло.Попідгинали язички і стало все нормально.

Дякую за відповідь, завтра попробую

думаю треба виймати динаміки  і міняти токопідвід(пропадае контакт)

Я вже все перепробував : і спікони міняв, і проводи міняв, нічого не допомагає, тільки коли перекриваю майже повністю отвір фазоінвертора, то постріли пропадають, от що саме цікаво...  На фірмі виробника сказали що ці колонки слабенькі до мого підсилювача ( 2х500вт ) , але я вже включав їх і на менш потужному підсилювачі, все одно стріляють.

та які проводи,токопідводи в динаміку до диффузора підірвані.Витягни динаміки на повітря і подай сигнал,поворуши токопідводи-зразу все вилізе

Але ж колонки ще нові, це по-перше, а по-друге, чому ті ж самі динаміки не стріляють, коли їх ставлю в інший ящик

Можливо неякісно закріплені внутрішні елементі корпусу, при високому повітрянному тиску резонують і відтворються через ФІ, створюючи спотворення, а підсилювач радив би не більш як 2*350Вт.

тут проблеми немає ніякої. Просто погано спроектована коробка (фазоінвертор). Катушка динаміка вилітає із обойми - звідси і поатріли. Якщо при перекриванні фазоінвертора постріли зникають а якість звуку не змінюється, просто перекрийте їх чимось. І не купляйте більше таких колонок. Ще одна версія - низький демпінг-фактор підсилювача. Деякі динаміки витримують це але недовго. Демпінг-фактор рекомендують не менше 400. Спробуте ще якийсь підсилювач по такому параметру, може допоможе, хоча, якщо проблема в ящику, то навряд.


 

Дуже вдячний усім за відгуки на мою проблему. Так, мабуть, вся проблема в фазоінверторахставив в парковські ящики більш потужніші динаміки, то пострілів не було, і ставив Еміненси ( родимі динаміки ) в інші ящики, то також пострілів не було чути. Виходить, що родимі динаміки БЕТА 4215 і ящики БЕТА 4215 не підходять один до одного.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти