Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Отруєння на весіллях!!!
Отруєння на весіллях!!!

У 1987 році грали дворянське весілля. Олів"є заправили спорченим майонезом. Був армагедон. Швидка не встигала відвозити потерпілих. Навіть жениха відвезли. Ми тоді грали 5-ро. Мене і соло гітариста хватнуло майже відразу. Чесно скажу - так я не блював ніколи ні до ні після(+ срачка). Дотепер на весіллях не їм олів"є і вже більше 12-ти років не беру весілля у шалашах.

Колєги, а хто і чим спасається в жару??? Я маю наувазі напитки. Квітнево - травнева  спека вже далася  взнаки. 27.04 і 5.05  на дворянських халтурах  був капєц, а ще літо попереду. Мінеральні  води  зривають горло вокалістам,  в животі булькає, а пити все одно хочеться. Ми наприклад 5 травня пробували не газовану воду і добавляли в стакани дрібку солі, вроді пити хотілось менше. Може ще хтось знає якісь секрети, щоб на дворянських халтурах  підручними засобами вирішити проблему без наслідків для здоров"я. Бо пиво - соків там не ма.

На таких халтурах я стараюсь пити воду з криниці (якщо добра). або компот не солодкий.

Як не парадоксально,але ми на жару спасаємось гарячим та міцним чаєм (правда зелений трохи підсаджуе зв"язки).Електрочайник завжди з нами.Особисто мене чашка міцного чорного "Greenfeeld"тримає2-3 години. 

Чай треба буде спробувати, я ще й лимон попробую додати, бо чай - каву п"ю без цукру. Хоч в лютому місяці в морози на халтурі  пили гарячі напої, шось не памятаю,щоб співаки жалувались на горло, а в жару не пробували.

http://www.ukr.aif.ru/food/dontknow/932

Поскільки газований напій шкодить голосовим звязкам, то краще надати перевагу гарячим чаям (хто який любить) так  я роблю уже 10 років.

 

Чаї, або хороший хлібний квас дуже допомагає. А різні мінералки, "бульбашкові" та "фломастери" не вживаємо взагалі бо тільки шкодять, а пити все одно хочеться.

http://for-ua.com/incident/2012/08/27/083402.html     Чи є якась інформація???? Що то було і що за заклад????

Нічого не чув... Але то напевне кара Господня, за то що в піст люди роблят весілє...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти