Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Пiдскажiть!!!!!
Пiдскажiть!!!!!

У мене синтезатор GEM WK1. Стилi вiд Ямах та iнш. iнструментах не пiдходять, тому що формат WK. Можливо є якась програма, щоб можна було писати стилі до мого синтезатора. чи якись інш вихід. Пише стилі погано - немає ліміту і т д... примітивно одним словом(( Може хтось допоможе?*******

 Привіт! Підказую, ось тут http://letitbit.net/download/94545.9b38de3266c9dcfa3b7ee38fe0f8/EMC_Style_Works_2000_Universal_v1.99.exe.html програмка, спробуй, А взгагалі продавай його пошвидше, може ще хтось купить, та собі придбай хоча б Корг па50, або ж Ямаху с910, або ж Роланда gv8. Тоді будеш мати щастя.

Добрий день чи ніч !!! підскажіть будласка хто може стикався,чи до роланда Е-300 підійде флопі емулятор??? Дякую!!!

таке питання .. може хтось підкаже от купив собі пульта Macky onyx 820i  бо маю роботу для вокальної студії треба писати плюси щоб можна аналізувати роботу студентів і коректувати спів.... ото я не дуже розуміюся в техніці та прийшлося з цим стикнутися... от купив то всьо і думав включити в комп та інсталювати але воно ніяк не виходить... вставляю драйвер з програмним забезпеченням( додавалося з пультом) але комп не може його підвязати до себе ... драйвер не втановлюється хоча комп має ті харакеристики які вимагає драйвер...  підкажіть будь ласка якщо хтось вже з цим знайомий... як це реально запустити... дякую на перед

Не хоче інсталюватися - дуже бліде пояснення. Давайте скріншоти, тексти повідомлення помилок. Характеристику компа... Тоді щось можна радити...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти