Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи має майбутнє жива весільна музика?
Чи має майбутнє жива весільна музика?

Це є КОМЕРЦІЯ!

Торгі́вля (комерція) — процес обміну товарами, послугами, цінностями і грошима. У широкому значенні — вид підприємницької діяльності, пов'язаний з купівлею-продажем товарів.  (

На  100 відсотків погоджуюся з п. Бедзю , що гумор потрібен, з гумором  сильнішає імунітет в організмі і відповідно не чіпляєсі грипа.  А нам хворіти не можнаСім'я на нас розраховує!

     Чи буде  "вострєбована" жива музика на весілляхБУДЕ !    А знаєте колиТа тоді коли в магазинах будуть продавати ковбасу з м'са , а молоко з молока, і ми при цьому будемо мати можливість це купити.    Наші жінки купляють додому ковбасу , а ми її їмо , говорячи : " Якась вона не така , як повинна бути" і свеодно  їмо, а от кіт їсти її не хоче.   Це що ми не маємо смаку ?...     Так і клієнт , все знає і все розуміє і вибирає щось середнє, маневруючи між якістю та ціною,   хто на що фінансово спроможний /кому якість а кому музичний супровід/.

     Запитання до тих дописувачів, котрі справляли весілля своїм дітям:   " НУ ЯК  ВОНО, БУТИ САМОМУ КЛІЄНТОМ?"  коли і без музики хватає головної болі. /це при тому, що про весілля знаєш ВСЕ! /

      Я все-таки оптимістично дивлюся в майбутнє , коли працююча людина , в фінансовому плані буде спокійніша і забезпечена на той життєвий мінімум, . це і одруження, народження дітей , оплата їх навчання та достойної освіти,  щоб кожен міг справити весілля дитинінайнявши  живу музику...    

      А  на рахунок живої музики , то ми ту  "сінтетикупереживемопережили ж бальонові плащі, кримплінові костюми, та  турецькі кожанки    і при цьому наша ВИШИТА СОРОЧКА стала ще більш шанованішою !!!  ))))...

Віктор Крутей

 

Найкраща відповідь зі всіх!

Віктор Крутей.

 

Згоден з Віктором на 300%. Але хто дійсно може і грає живий музон і Головне - вміє підібрати репертуар під кожну конкретну компанію - той має і буде мати роботу при будь-яких ситуаціях...

С  Л  А  В  А   У  К  Р  Ї  Н  І   !   !   !   Вітаю  Всіх  Земляків з перемогою ! Українська пісня найкраща !  Впевнений що москалям в ринзі немає що робити! З Прикарпатським привітом бажаю всім Форумчанам успіху!

Вважаю висловлювання шанованого edeljveys є неприпустимим щодо ставлення до людей іншої національності на рахунок "москалів".Так,я по спеціальності викладач російської мови і я не нагадую шанованому "едельвейсу" про СС "Галичина",бо вже дістало.Я не знаю,що таке "ринзі",якщо сайт окупували такі "едельвейси",то я вийду без проблем!!!

 

***ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО

Зійшлись, побрались, поєднались, 
Помолоділи, підросли. 
Гайок, садочок розвели 
Кругом хатини. І пишались, 
Неначе князі. Діти грались, 
Росли собі та виростали... 
Дівчаток москалі украли, 
А хлопців в москалі забрали, 
А ми неначе розійшлись, 
Неначе брались — не єднались.

5 грудня [1860, 
С.-Петербург]

 

***

п. Василь п.Едельвейс хочу звернути вашу увагу ,що це музичний форум і не історико-політичний .Маєте бажання поговорити про"москалів" та "СС Галичина" то для того є інші спеціалізовані форуми........Тут  будьласка давайте більше про музику.

Пане Богдане,дякую Вам і розумію Ваше слушне зауваження.Більше не буду,але не втримаюсь і додам шанованому дописувачу Едельвейсу,що Шевченка викупили із кріпацтва такі собі "москалі",як Василь Андрійович Жуковський-відомий російський поет,учитель Пушкіна та відомий у всьому світі художник-Карл Брюллов.Вважаю,що тема національної нетерпимості не буде присутня на чудовому Львівському сайті.Перепрошую, з моєї сторони більше закидів не буде.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти