Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чергова відгадайка
Чергова відгадайка

Ростик, давай підказку якусь, бо нічо толком в голову не йде!

Ну то яка то тоді буде відгадайка :)

Мене цікавить думка сторонніх осіб - для того це і задумувалось. Хочу знати, чи пристойно, чи барахляно... :)

Ну пристойно чи барахляно, то дивлячись для яких потреб. Якщо крутити караоке на березі моря десь у Залізному порту за 5грн то краще і не треба, якщо щось серйозніше, то навряд чи піде.

Ок, зараховано :) ...

Є у мене думка, що це смартфон, бо у мене була нокія5800, то грала схоже. 

Ну то як Ростиславе, ще довго будеш витримувати інтригу?

Так, довго :)

Щоразу цікавіші версії - я аж сам заінтригувався розвитком подій

Інакшого я від тебе і не думав почути, ти так просто не здашсссссяяяя!!! Ще одна версія- якась модель Касіо, десь за 500грн, або ще якесь китайське чудо у тому самому ціновому діапазоні. Хоча це може бути  якийсь кращий синтюк, просто всі звуки голі-босі: Тобто без обробки та ефектів(лиш де-не-де є трохи щось схоже на реверочичок), а також відсутність еквалізації та балансу між голосами.

Так, вірно - баланс відносний. Еквалізація могла б бути - цей інструмент дозволяє: наявна двополосна параметрика для кожного треку (правда, без регулювання добротності). Але я сумніваюсь у ефективності таких рішень, тому і не чіпав. Мультиефекти могли бути також присутні - є така можливість. до реверів, як до решти обробок, ставлюся мінімалістично - його має бути рівно стільки, аби відчувався об'єм. Тому загальний ревер був додатково зменшений.

Я б просив оцінювати наведені фрагменти не з точки зору звукорежисури, а з точки зору звучання самого інструмента - відгадуємо ж інструмент. Звісно, що можна заморочитись, засісти, звести, прилизати і якісно записати. Але то вже буде трішки не то :) ...

Давай вгадувати по брендах, а потім по моделях. Я певен що це або Ямаха або Касіо, але якби я торгував інструментами, то мабуть вгадав би точно, а так, я відносно не багато їх чув. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти