Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі парк аудіо. Який краще?
Підсилювачі парк аудіо. Який краще?

Хороша річ вона і має бути важкою. А те що легеньке то фуфло

А що скажете про Starsound JS-2000 ???

Теж непогагані підсилювачі, здається Житомирскі.

Але вони дешевші як парки при таких же потужностях,

Тай в інеті щось дуже мало про них інформації

Мені здається що вони з слабенькою начинкою

artoxx...     По прикладу свого колеги нічого негативного не скажу про ОБЕ.

Говорять що китайці списали схему з поверсовтів.

Навіть в Хмельницькому від музикантів чув багато позитивніх відгуків.

...але тут неможу непогодитись, пару кілограм міді на тороїді ламається дууууууууууже рідко:)

 

Зрозуміло. А цікаво автомобіль ЧЕРРІ вони з якої машини списали, що вона через пів року їзди проситься на капремонт.

Про чері теж хороші відгуки одразу після покупки. А що далі?

Китайці все копіюють, але якби вони ще якісно копіювали, то тоді питання б не стояло.

Ширпотреб по доступним цінам

В колеги є в роботі OBE DP650 майже рік. Його "лоб в лоб" зрівнювали з моїм парком С3, особливої різниці не відчули по звуку. В парка трошки більше середніх частот.

Заженіть у піки парк і той ОБЕ, і тобі побачите. Парку буде пофігу, а Обе почне кашляти.

Не середніх частот а запасу потужності, від цього в середніх частотах яскравість зявляється

може ше молотком постукатиможе я чогось не розумію, але чому порівняння підсилювачів зводиться до перевірки на якийсь екстрім? Якість підсилювача це в основному АЧХ, демпінг фактор, коефіцієнт нелінійних спотворень, ну і наявність захисту від "неправильного використання", а "загнати" можна любе.....

ОБЕ швидше можна загнати.)))

Скажу чесно що багато бузикатів тільки й працюють в екстримальному режимі якщо на вулиці проводять масові заходи чи весілля в шалаші.

В мене нормальний режим роботи на відкритому повітрі це підморгування кліпів на обох підсилювачах топ, низ

Економ режим тільки в барі, в напів потужності або ще менше

Якби мені не доводилось з ним працювати.

Якби я його не ганяв в кліпах при 2-х омному навантаженні!!!

Якби колега не відпрацював би на ньому майже рік, то я б нічого тут не озвучував.

А можна без ЯКБИ.))))))))

Користування майже рік, це ще не користування

В мене парки грають вже 6 років і міняти та продавати не збираюсь. Докупив ще парочку V4 2400 для друго комплекту апарата з магами MD534 та 802в

А ніхто про парки нічого поганого не говорить.

 Парк, він як танк, простий надійний, достатній для халтурної роботи.

 

Просто ви хаєте те, з чим немали справи. А це незосвім коректно.

Я не стверджую що вони найкращі, я описую власний досвід роботи з ними.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти