Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки Beyma
Динаміки Beyma

ви не зрозуміли що я хотів вам сказати.

Ви сказали що саби ТДА такі хороші, що їх всі прокатчики Росії використовують.

Тоді виходить що Маг тоді тоже дуже хороша  фірма, бо іх всі прокатчики України використовують!

Не будемо спорити. Коли зроблю саб тоді запрошу послухати і порівняти. Якщо ж не буде ефекту що я очікую тоді просто....

скажу що був не  правий і піду куплю фірмовий саб.

на все дасть відповідь практика
 

А я чув акустику Бієма в нас в Буському районі на концерті Василя Мельниковича , модель не памятаю ,два саби по  кіловату і топи ват по вісімсот , враження жахливі , але в виправдання фірми Бієма скажу , територія для них була наддто велика а оператор надто глухий)))))

Biema ta Beyma різні фірми. Почитай трохи бодя

BIEMA була, але повторюсь що то була за модель і якої зборки незнаю, просто так вона для мене себе зарекомендувала що інтерес що небуть про неї взнавати пропав  назавжди...

Блін перепрошую ))))таки буду уважніше читати

Бієма тіпо америцька фірма. http://biema.ru/index.php?dispatch=pages.view&page_id=3 ) (Точніше зареєстрована там і всі манагєри в наших магазинах на тому наголошують (!!!).  Але весь прикол в тому що виробів цієї "америцької" фірми в США не продають. (Про щось та й говорить!). Отака то казочка. Звісно що все шпарять в КНР гордо називаючись Biema Professional Sound U.S.A.

ЮРА Я б радив почитати на форумі Шоу мастер або вегалабу про рупорний саб розроблений (перероблений ) ТДА-аудіо - ТН15.

Володимир - дякую за пораду, Я "активний" учаснисник Шоу мастера. Там сидять такі самі люди як Ви і Я, із своїми субєктивними думками.

А Ви знаєте що в Україні прокатчики використовують переважно тільки - МАГ.

Я пройшов шлях від Саундкінга до Електровойса. На даний час користуюсь Електровойсом, тільки топами, сабів в мене не має.

І як показує моя практика бюджетна акустика від провідних виробників(JBL,Electro-Voice і т.д.) звучить гірше того самого Парка і Мага. Імхо!

 

:=)))))) Шановні не сперечайтесь. Все що зараз називається JBL, Electro-Voice, то вже далеке від тої акустики яка була колись.

Все робиться самі знаєте де.

Тому зараз набагато доречніше використовувати парк, та маг український, з прекрасними характеристиками,  їхнім сервісом, надійними апаратами, 

При чому навіть післягарантійний ремонт в них коштуе копійки





 

sergejkushnir, про недоліки акустики ElectroVoice доречніше в цій темі писати: http://minus.lviv.ua/forum/thread/3869/ 

Відповім чесно - відмовився робити сам акустику. Навіть якщо це саб, то все рівно треба добре пововтузитись. Все таки розум приходить з роками. Кожен має займатись своєю справою. Приглянув собі акустику РЕК

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти