Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MIDI-клавіатури
MIDI-клавіатури

Порадьте, будь ласка з вибором MIDI-клавіатури. Механіка стандартна(не молоточкова), без вшитих звуків, використання - studio(home-semiprofessional), live. Щиро надіюся на підтримку!!!

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/midi-klaviatura-cme-uf-60.html

Спасибі, Юрій, є над чим подумати (функціональність по опису - доволі прогресивна).

Саме перше.Там клавіатура на мотіфовську схожа.Не така як на самограйках .Ну як що не враховувати tyros,Pa 1x і т.д.Тай функціоналність-ціна, теж вражає.

Все залежить для яких вимог і яка специфіка використання. Мій вибір був би будь-який вінтажний синтюк. За 150-200$ маєте нормальну якісну клавіатуру, плюс сам інструмент. IMHO.

Теж згоден з паном Ігорем.

Та вже близько трьох років користуюся таким варіантом, як вказав п.Ігор, але це для дому, в основному для ознайомлення з VST. Для живого виконання, на мій погляд, MIDI-клавіатура зручніша, тому й запитую про варіанти.

Може помиляюсь, але зауважив одну річ - хто працює з VST, то більше цікавиться midi контролером, бо зручність і оперативність тут превалюють. Знову ті, в кого душа налаштована більше до "жиліза", то використовують синтюки і не заморочуються. За кілька сотень можна придбати чергового синтюка, а не тратитись на модну мідіклаву.

Будемо казати так - MIDI-контролери є з клавіатурою і без - мене цікавили з клавіатурою (тому так і назвав тему, не враховуючи нюансів). Перевагу все-таки віддаю M-Audio Axiom Pro. Велике спасибі за відгуки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти