Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » "Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів
"Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів

Шось тут Франківщина ше не представлена 

   

До таких хамовитих господарів можна сміливо віднести власника ресторан "Галичина" у Львові на вул. Тролейбусній.  Сам ні за які гроші не піду туди працювати і навіть ворогу не побажаю. Кидає на гроші всіх і вся.

Ресторан "Галичина". На щастя не зі свого досвіду, але знаю, що керівник у перший же вечір роботи нового колективу не дотримався домовленостей. Черговий раз харчовики виступають у ролі "продюсерів".... Якби усі ресторанні музиканти посхилювали домів, виїжджаючи тільки на нормальнооплачувану роботу, ресторатори б пошкробались за потилицю. Особисто я завжди із серцем налаштований віддавати достойній публіці свою роботу і ніби не є захланним до каси, але коли взамін отримуєш невиправдано низьке ставлення, ненароком забуваєш, для чого покликаний на той світ, і взагалі значення слова: КУЛЬТУРА !!! Тай взагалі всі проблемі від бідності(як духовної так і матеріальної). Завжди з повагою до Вас, Ігор!

Ще згадав про Леокс у Жидачеві.Тільки ступили на поріг і якесь місцеве чудо-працівник закладу запитало:Звідки Ви?,кажемо зі Львова.,а шо ві Львові нема весіль шо Ви сюда приїхали?....Я ж ніц не кажу що вся периферія понаїхала до Львова,на базарі своїх тапок ніде продати.Мені не шкода,приїжджайте на здоров'я,але навіщо ті безглузді фрази, змарноване повітря і т.д.Шануймося.!!!

Новий кабачок "Вікторія" поблизу колишньої "Бомби" на пр. Чорновола...Можливо ще не належить до чорного списку, бо тільки відкрився, та уже на перших порах за 100 грн просять концерти робити, після чого продовжується війна із сусідами, приходять якісь інспектори-дицибеломірщики, музикантів виганяють,просять повернути навіть цей мізер, бо, мовляв недопрацювали, та пізніше дивуються чому немає нормальних відвідувачів і т. п.Порекомендував туди людину на банкетик, та ще й ледь ворога собі не нажив...Шкода, але одвічна істина та суть українського народу дуже вдало змальовується у народних байках, прислів'ях та приказках таких, як: "Багаті б'ються - у бідних чуби летять"і т.д...Успіху !!!

Що до "Галичини" - згоден. Працюю в свому кабачку вже 10-й рік. Самі розумієте, то вже трохи часу є, та й платня дуже маленька. То ж приглядаюсь - куди б перейти на щось краще. Побував і в "Галичині" - господар - хитрий "українець", а ще краща - його заступник, дружина. Я так зрозумів, в основному командує там вона. Зауважу лише, що там головне не якість виконання, а кількість виконавців, причому за просто смішну ціну. Будете там - майте на увазі.

Ги!

Ресторан "Галичина" продається. http://jarmarok.com.ua/n125955-%D0%A0%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81.html

Може скинемось? ;-)

Так, Ромчику, скинемось і відкриємо на цьому місці інститут благородних дівиць...

Нормальний власник ресторану мусить розуміти, що ресторан заробляє на ОБСЛУГОВУВАННІ клієнтів. Неможливо нормально обслуговувати людей, яких вважаєш бидлом, мусить бути хоч якась повага. Ті власники ресторанів, котрі і далі вважатимуть своїх клієнтів бидлом, приречені. Вони рано чи пізно змушені будуть продати свій бізнес, і процвітати будуть тільки ті заклади, де власники будуть правильно розуміти суть свого бізнесу. Нормальний закон ринку.

Нажаль ті часи, коли поважали музик, обслуговуючий персонал, і т. д. минули. Тепер в основному майже всі власники мають тебе і всіх інших за ніщо. Ми то хоч не прив`язані - не підходить? - шукай інших. А от обслуговуючий персонал - то тепер дійсно - раби. Працюють майже за дякую. Тай дякую не дочекаєшся. А від того страждає і репутація закладу. Та власникам байдуже - аби гроші до кишені. Ви подивіться - коли відкривається новий заклад - як все гарно та пристойно. І що з ним стає за два роки. Ні ремонтів, ні обновлювання посуду, меню, інтер`єру - все занепадає- а чому? - жмуть ! Зате мають хати, дуже дорогі машини...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти