Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Стилі для Korg PA500
Стилі для Korg PA500

Доброго дня пане  Романе, з Новим Роком будьте здорові, я там на рахунок стилів до ПА 1 Х про, ви обіцяли, дякую...

До Ра1ХРго помойму підходять стилі з Ра50.Так чи ні,можеш спробувати.Не маєш?http://minus.lviv.ua/forum/thread/4072/?page=2-камрад DJ VIST виклав на файлообміннику,качай,пробуй.До речі,ти звідки?Чого питаю-хочу власноручно пощупати інструмент,хочу і собі такий.Можу захватити свої стилі.Через НЕТ скинути не можу-комп без дисковода.

Хотин Чернівецька обл.якщо десь рядом проживаєш то ласкаво просимо, а інструмент взагалі БОМБА...

Шкода. що так далеко - я й сам би хотів спробувати))

Всім привіт. Про стилі я мам"ятаю, проте скину всі й одразу, 16 стилів. Наразі 9 готових. Проте самі розумієте: перед святкові навантаження, звіти, обмаль часу. Ще трошки, і будуть готові. 

Про Па 1 скажу що інструмент бомба, але не має потрекового еквалайзера, у тому то й лажа.

Добре буду чекати, вас з святами, і головне здоров"я, а будуть халтури все друге купимо...

Для РА3х випустили близько 40-ка нових стилів найсучасніших хітів. На жаль РА800 та РА500 не читає ці стилі. Але є варіант як ці стилі все-таки адаптувати під 500-800-ту. Для цього потрібен щедрий власник РА3х. Якби він міг записати у бекінг секвенсорі кожен з цих стилів у До мажорі і До мінорі починаючи з Intro1 і закінчуючи Ending3, а потім зберіг як міді файл і виставив на наш форум - то я би вже з цих міді зробив знову стилі для РА500-800 і також виставив на сайт. Якщо щось не зрозуміло - звоніть -0506722907

Володимир,а як щодо попередніх інструментів серії РаХ?Прочитають?

Стилі з РА3х  читає тільки РА3х

Доброго вечора, колеги, у мене є хороші семпловані руминські стилі до РА1х про, якщо комусь треба то можу поділитися...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти