Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

Ми знову говоримо про "живе і не живе" виконання,я вважаю,що толковий голос переб"є так звані фанери.

 

Пане Василь! до чого тут взагалі живе і не живе виконання. Якщо стояти з ноутбуком одному і при тому звучать три голоси  із колонок,  то тут ні профі не треба бути , тут будь-який вуйко побачить . що це не музикант, а - діджей-караокер якийсь.

Виставивши фотки, я хотіла побачити чи багато серед нас таких.

Я рада, що тільки Ви один! І якби я незнала як звати власника тих "диво-клавіш", то б подумала що це Ваші   (хоча назватися можна і не своїм іменем).

Удачі Вам!

Три голоси це замало! Треба ще щоб була присутня в аранжі струнна група і духова "пачка". Тоді вже справжній "повний фарш"! А ще мені дуже подобаються фанери де в приспіві йде плюс. Це "тєма"! Правда дехто каже що то трохи голосні бєкі, але я вважаю що то так має бути.))))

Хлопці і дівчата. як можна називати себе музикантом неволодіючи жодним інструментом і ставати за клавіші невміючи заграти псячий вальс, це камінь в город тих хто справді щось може. А люди сьогодні не такі дурні вони прекрасно і з пів тика відрізняють що й до чого, а за таке як зробили з інструментом руки поломати варто.

=І оці хлопці,які залишили клавіші, співають нормально(їх би не взяли в пристойний заклад).І ось тут ми підходимо до головного-голос!Які б не були фанери,людина-музикант повинна залишити про себе найкращі враження.=

А навіщо музиканти тоді взагалі здались?от купить собі власник того закладу хорошу звукову ,поставить біля неї якісний програвач купить якісний ліцензійний диск з піснями зірок естради там голос знаєте який:)))?ого го  і маєш гришка і ввітні хюстон і майкл  джексон живий,ще музикам зарплату платити нетре,вигідно?вигідно)))

Люди платять за живу музику бюо хочуть чути саме живу музику,бо там душає,а ми музики ліниві стали нам би лиш бабла збрив сто грам випив і маєш щастя:)) хлопці ми вже не музики ми включателі і шарлатани які людей дурять треба з цим кінчати

А васВІРА яб запросив на весілля навіть якби ви грати і співати і навіть розмовляти невміли,щей би переплатив:)))))

Ура ВІРА-у вас вже і поклонники зявились.

Просто ми не розуміємо один одного.Хай залишусь"поганим"хлопцем.Володію гітарою,бас-гітарою,працюю не один.Зі мною співає гарна дівчина,клавішник,який має вищу освіту,володіє іструментом чудово(в разі потреби).Ваше право,шановні форумчани,грати як Вам забажається.А для того(на мою думку),щоб виставити солідний колектив і зіграти толково,небхідно-мати два гітариста(мінімум),клавішника(само собою),барабанщика (не забудьте поставити мікрофончики,барабани треба підзвучити!) і не кажу вже про сакс.Маєте?І ось тому я поставлю фанеру,але за нас ніхто уже не співає.При потребі мій клавішник заграє і "Чардаш Монті",тут за фанерою не побіжу...І за тих хлопців я заступився(хоча клавішний інструмент треба берегти),а вони,що "мовчки" до того співали,коли їх прийшли заміняти? Нема бажання більше полемізувати.Хто хоче підтримує,хто хоче-ні.З повагою до всіх!

Я цілком погоджуюсь з Богданом. А ви пане Василю не виправдовуйте тих хто гонить лажу причому не встидаючись. А потім нам кажуть хлопці не заграйте а включіть а ми граєм про те люди всіх прирівнюють під одну марку. тих діджеїв треба виганяти в диско клуби там їхнє місце. Я без образ. 

Ми знову трошки не розуміємо один одного.Хай будуть живі і здорові ті хлопці з того кафе!Прямо "горою"за них я не стою,бо ніколи не чув і не почую їхнього виконання.Спробую внести ясність.Не врятує репертуар,суперова фанера,коли немає відповідного рівня виконання.Як тоді можна опинитися в пристойному кафе,коли людина лажово співає?Щодо "включіть",то я це слово чую давно,коли ще працював в кабаку,бо у молодих людей бідний словниковий запас.Це,мабуть,на них вплинула клубна музика.Не повірю,що масово в кабаках,на весіллях зараз працює 4-5 музикантів.В темі "Хто я є,і з ким лабаю?"брав участь п.Олексадр Коломієць.Наводжу його цитату"Але на відміну від декого "живою" я називаю музику у виконанні як мінімум 4-ох чоловік(кухня,бас-гітара,ритм-гітара,клавішні),а не як дехто пише(самограйка+самограйка+солістка+ноутбук)".З цим твердженням і погоджуюся,панове.Також без образ.З повагою-до всіх!!!

Скажу Вам,  пане Василь, чому ті хлопці грають у кафе. Власниця того кафе не розрізняє скрипку і сопілку, то як Ви вважаєте вона може розрізнити , що таке плюс, а що мінус? Я сьогодні зранку відмовила їй вийти на замовлення, по тій причині, що люди здогадуються , як грають хлопці і не хочу , щоб ця слава на нас впала.А то потім кажуть: вальс включіть якийсь. І не перший раз вони спригують , то вчителька  музики відмічає щось - як же ж вони без клавіш, а раптом вона зрозуміє, то ще хтось,  що пов"язаний з музикою.. От так і працюють від випадку до випадку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти