Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG I30
KORG I30

Семпли ні, решту так. Але то не є інструмент для техно, денсу, хіп-хопу...
 

Шкода, хочу щось таке щоб і в цих напрямках давало можливість попрацювати. А РА 50 впорається з цими завданнями?

Доречі пане Ростислав може коли пересічемся то з мене велике пиво дуже вже ви мені допомагаєте своїми порадами , пана Ігора Гарваса це також стосується )))

Пиво - після Паски, заодно можна предметно поговорити про девайси...

ПА теж не дуже пасує...
 

а що можете підказати? доречі думаю невеличку зустріч  можна булоб організувати

...добрий день...пробачте,що рос1йською...а КОРГ ра800?...какого года?...и вообще - что нового в самограйках?...

Хоча тема застаріла, все одно поділюсь враженнями від даного інструменту тому, що не так давно придбав його. Перше на що звернув увагу це клавіатура. Дійсно тактильно вона просто супер. Також не можна ігнорувати те, що інструмент дуже оперативний і гнучкий в налаштуванні. Щодо звуку, то він також на рівні. Дивився в сторону РА 50 та GW8, проте зупинився на ньому. Не на секунду не жалію що придбав його, хоча досконало ще не вивчив. Дійсно, як писав один колега по форуму, потрібно не один місяць, щоб інструмент класно зазвучав.

А чи хороший цей інструмент для весіль?..тобто я маю на увазі чи можна його класно прописати стилями весільними?)

Щей як можна! )))  Колега його так запакував на весілля що ого -го! Просто требе посидіти і щоб руки зі с. ки не росли ))))

А як гадаєте цей інструмент для халтур кращий ніж Roland Va - 5?  Наскільки я знаю цей Роланд теж непоганий)

Підтримую. Інструмент для весіль просто супер.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти