Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » korg pa50 2sd
korg pa50 2sd

Звертайтесь у вінницьку фірму  "2AV.com" за флешкою,можна придбати також через дистриб'юторів,а поставити в інструмент можна і самому,якщо руки ростуть на місці,на сайті фірми є детальні схеми з фотографіями установки на будь-який інструмент,а користуєшся як звичайною дискетою.

Випадково сьогодні натрапив в інеті на таку контору  www.werbeeg.com. Вони випускають різні модулі розширення до коргів ПА-50,60,80. Мене зацікавив модуль флеш-карта EX-500. Там написано, що він працює як змінний харддиск, вміщає об'єм 32ГБ, коштує порівняно недорого 56 євро. Може хто чув чи знає про цей девайс що це таке і з чим його їдять

В тебе вже забиті 304 ячейки на стилі?

Так, забиті,і ще маю стилі на дискетах, якими можна користуватися через ячейку Direct FD

Хлопці ! неросказуйте байок шо па 50старий на флопік діск це то саме шо на есді карту ! на есді карту воно луче в міліон раз від флопіка ! тимпаче шо в мени є цей корг на есді карти в мени їх дві штуки она картана 5 гб а друга на 2гб і читає всі обидві і нема глюків зовсім а брав корга в кдруга шоб йому стилі прописати то внього на флопік був то я так зним на мучився шо прокляв всьо на світі ! правда він на другий день поїхав в Тернополі в Бастер музичний салон і купив цілу ту шуфляду нову на есді карту і переставили йому зразу там же ! івсьо стилів валом звуків тоже має немало ну ї працює дуже добре ! а нарахунок жосткого диска !???????????  вперше чую!? невже реально таке зробити? хтось помоєму тут писав про па 50з жосткм диском? івсьо заглох? да?  походу це якась брехня !?

romantr81   Давайте фотки "5ГБ" карти пам"яті SD!!! Я хочу побачити це чудо))))

На рахунок ПА50 з хардом - не брехня, я сам мав такого корга і стояв в ньому хард на гіг, а підключався він через такі ж костилі, як і флешка (докуплялася шухляда на 2AV.COM - тоді вони ще з картками не працювали)...

Я на ПА50 відпрацював 2 роки, і не першим власником. До мене він прописаний був і я його переписував вздовж і впоперек... І нічого не вилітало і не глючило... Є така приказка російська - "решающее значение имеет степень кривизны рук", і як показує практика так воно і є: ставлять криві стилі, перезаписують то що перезаписувати неможна - от і результат. Але ще стоїть питання - яка версія осі стояла на глюкнувших апаратах - самі перші версії були глючні і могло так ставатися через софт - треба відразу перешивати на останню стабільну версію!

Допоможіть Будь-ласка! У мене Па-50 щось сталося, коли включаю корга він запускається нормально але ніщо не працює, на екрані пише NO style права рука теж не працює, а коли вибираю стиль тоді починає працювати, але Голос правої руки не зменшується не пацює ASSIGN. SLIDER після того як натисну на кнопку ПРОГРАМ тоді зновуstyle play слідер починає регулюватися, підкажіть що потрібно зробити щоби включив інструмент а там вже був загружений стиль і звук.?! Дякую наперед!!! 

Щоб вибраний відразу був стиль треба його прописати по замовчуванню - як то зробити я вже не пам"ятаю - читайте мануал. А слайдер не працює, бо його прописати треба в голбалі - заходите в глобал меню, там назначаєте і зберігаєте в глобальні настройки. А ще може не працювати через те, що стиль по-замочуванню не стоїть... Ваша доля - ЕКСПЕРИМЕНТИ та МАНУАЛ!! 

"Ваша доля - ЕКСПЕРИМЕНТИ та МАНУАЛ!!" - наскільки можна експерементувати шоб не постирати всі стилі шо є?

наскільки можна експерементувати шоб не постирати всі стилі шо є?

Був тут один "льотчік-іспитатєль",великий любитель експериментів,ігноруючий українсько-англійський словник (інтерфейс же в клавішах переважно англійською),заслужений діяч в сфері "а шо дає ота кнопка?",активіст "нєнаучного тика".В результаті "діяній" і псевдоексперимертів був вгандошений непоганий клавіш з подальшим розіграшем трагікомедії на форумі і в "продажному" відділі.З етичних міркувань імені не вказую,але дам підказку:Е-50.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти