Головна сторінка » Список форумів » трагедія » В"ячеслав Хурсенко-Вічна пам"ять...
В"ячеслав Хурсенко-Вічна пам"ять...

Ось вже більше року пройшло,як пішов від нас В"ячеслав Хурсенко...9 вересня 2009року...Тільки взнав...Царство небесне! Будьмо уважніші до ЛЮДИНИ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ!!!Хай звучать його неперевершені пісні-це найкраща пам"ять!!! В інтернеті хтось порівнює його з Тальковим,може,і так,якщо я не правий-то перепрошую.Його "Соколята","Чорнобривці"-це шедевр української пісні поряд із Володимиром Івасюком, ,НазаріємЯремчуком- звичайним волинським хлопцем .Думаю-вже з цим можна погодитись , і хай сини візьмуть його вітрила!!! І думаю,що сини візьмуть вітрила,як він вас любив!Хай вам Бог помагає!
 

Я підтримую ваші слова пане Василю! Признатися чесно - я взагалі не знав хто такий Хурсенко, хоча його пісню "Соколятя" співав довго. Коли почав цікавитись його творчістю - то як виявилось на превеликий жаль ... його вже не було з нами... Хоча Хурсенка візуально (навіть по телевізору) ніколи не бачив, пробудилась якась дуже велика любов до його пісень! Навіть російською мовою!!! Я ще й зараз співаю в кабаку "Запела осень за окном..." ... Шикарна річ. А його пісні "Не виню, Панує ніч, Ночь коротка(в його виконанні)"... І можна продовжувати цей список ще і ще...! Я дуже хотів - би повернути час назад, щоб хоча-б подивитися, поспілкуватися... А в глибині душі я нізащо не повірю що він від нас пішов. І я особисто обіцяю, що його пісні будуть звучати вічно, у виконанні музикантів, артистів ... 

 Бережіть і шануйте його пам'ять!!!

Смерть Слави - це велика трагедія і втрата для української пісні.  Я довго не міг повірити, що його смерть то правда, думав якась помилка, нажаль ні. Вічна йому память, а ми всі зобовязані зроби все від нас залежне, щоби ці слова стали реальністю. Співаймо його пісні, хай В"ятчеслав Хурсенко живе, причащаймо людей любовйого великої, зболілої за життя душі!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти