Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » бюджетний мікрофон
бюджетний мікрофон

Всім доброго дня! Підскажіть чи можна купити відносно непоганий мікрофон ціною до 500грн. для вокалу. Цікавить марка, модель. Дякую!

не можна. Будеш хіба мучитись, а люди будуть казати, що ти співати не вмієш. Краще не економити на мікрофоні

Якщо співати дома караоке на канапі, то звичайно можна. Якщо для професійного використання (робота за винагороду на весіллі, в ресторані, на концерті тощо), то аж ніяк ні.

Взагалі-то продається візуальна копія SM-58, називається Sound King -002,чи щось таке. Виглядає як SHURE ,звучить непогано, але трошки по-китайськи. Коштує десь  так,як Ви хочете.  Мій добрий друг, власник музичної фірми "ШЛЯГЕР" В,С, Кулак ситуацію прокоментував би таким чином:   -"Воно грає рівно настільки,скільки воно коштує!"  ФірмА є фірмА !!!   Бажаю успіхів!

Я не погоджуюсь з паном Zh_serhij оскільки можливо купити не поганий мікрофон до 500 грн. взяти хочаб фірму JTS. модельний ряд у них дуже великий. на одному з їхніх мікрофонів я працюю і дуже ним задоволений.

Якщо ти собі купив мікрофон за 500 гривень і він тобі підходить, і по звуку подобається- то я за тебе тільки радий. В майбутньому головне не пробуй співати у значно дорожчі мікрофони...
 

Шурики серии PG. Все познается в сравнении. Если ты поешь правильно, то качество миктофона отходит на второй план. Прошу прощения если кого-то обидел.

Так, так... Все дійсно пізнається в порівнянніКоли їсти ковбасу з сої (візуальні різні копії), то теж так нічого, поки з жахом не дізнаєшся що вона нічого спільного не має зі справжньою. При чім тут спів правильно-неправильноЙдеться про якість передачі співуТе що безголосому (вокально) Нойман не поможе це відомо.

За ті гроші хіба пошукай Shure SM58 б-у.

Попробуй Apex 381.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти