Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Концерти,корпоративи,вечірки.
Концерти,корпоративи,вечірки.

Хто не знає - 12 канал, це УТ-1 обласного значення :-)

Привіт лабушня !!! Що ви напали на того Славу, творить чоловік хоч щось українське в нашій "канкрєтній" країні то честь йому і хвала. А ви один з другим спочатку щось зробіть і покажіть продукт всім людям а тоді вже прикалуйтесь. А чому над Зінкевичем чи над Яремчуком чи хотяби над "звєздой" Ротару ніхто не прикалується. Га? Подивіться їхні ранні кліпи "бредяк" повний а по режиссурі ще гірше - річка тече а воно співає і всім кльово класс. А чому за Смерічку чи за Краяни чи за Гігу потного з якого піт ллється під фанеру на концертах тіпа "вживу" ніхто слова не серне. Цеж тоже маразм. Чого мовчите. Облажати чиюсь роботу може кожен а щось створити  - Хрена!!!

Славіку Шевчуку за пророблену роботу і написаний твір респект і уважуха !!! Нічим не гірше від наших українських "народних" артістов і корефеїв (а точніше корефанов) нашої галімої естради. Кліпчик в дусі традиційної української естрадної пісні якої на сьогодні дуже мало а як так піде далі тоі зовсім не стане. І тоді шановна лабушня будете всі заглядати в поющіє труси і звучащіє дупи. А взагалі хотілося б побачити кліпи чи почути твори Славкових опонентів. Мо там щось є краще. А мо краще будемо дивитися і слухати "Бутирку" чи Сєрьогу Звєрєва. Га, лабушня???

Слухай, ZZ2000, ти вже палку не перегинай, ти не рівняй Ротару І Яремчука до Шевчука) Якщо ти розказуєш що їхні ранні роботи брєд, то ти взагалі баран в музиці, їхні пісні знають міліони!!!!! І звучати вони будуть вічно) А як ти не можеш відрізнити зйомку на кіноплівку і посередню цифру, то і не заікайся!!! Тут ніхто не наїжджає на пана Шевчука я так точно) А судя з твого коменту зараз почнуть наїжджати на тебе!!!) ТРИМАЙСЯ_))))))

Щоб оцінити голос мати голос не обов'язково, достатньо слуху. Як і для оцінки аранжування не обов'язково володіти всіма музичними інструментами, достатньо мати смак. Як і не треба бути священником, щоб розуміти, що знімати себе "хрестящимся", піаритись на церкві  - це аморально.

Тому суджу не як професіонал, який може зробити краще, а як споживач, який може відрізнити мухи від борщу. Професійно Vitasuk Лесів прокоментував з конкретними недоліками і рекомендаціями.

Щодо корифеїв, смішно навіть порівнювати наскільки нервно п. Ярослав "курить в старонкє". Крім цього, запостить Ротару кліп - обсерем(перекреслено) обговорим обов'язково.

 

Для Vitasuka Лесіва, Дая не перегинаю палку і кажу неза пісенну творчість "метрів" укр.естради а за їх відео і кіноплівка тут ні до чого я цієї кіноплівки "з,їв" не один кілометр. Я за постановку та режисуру кліпів Я звичайно не рівняю Шевчука з ними але той факт що їх "корифеїв" як ти пишеш знають мільйони говорить про те що такий рівень режиссури і постановки кліпів є як кажуть москалі "приемлемым" на нашому ТВ. А на рахунок тримайся... та завжди будь ласка. А дудки мені здається там взагалі всі VST а не тільки спочатку. Та на розсуд було представлено відео а не....

Незрозуміла теза про "творить українське", в мене під вікном чи не кожні вихідні ходять тріо і квартети і шось оруть, як правило "Розпрягайте хлопці коней" чи "Зелене листя, білі каштани", то шо, вони теж творять шось українське? 

От якби автор оплатив видання творів Шевченка чи Франка - то згоден, це для країни. А це...

ZZ2000 ти не рівняй 70-ті роки і теперішній час!!!! В 70-ті всі так знімали, епоха така була, розумієш!?!?! А нарахунок режесури, по твоєму "Водограй" треба було знімати не біля річки а в шахті, чи як? А коментую те що мені ближче, а ближче аранжування і звукозапис) Крім того кліп починається з пісні! Якщо пісня недопрацьована, то і відео не вийде належним чином!

Вітасик я дякую що Ви приблизно розбираєтесь в аранжуванні та мастерінгу,але труба тут дійсно VST вся а далі кожного смаки.Просто я не знаю ваших робіт і тут я їх не бачу,про що можна говорити!
 

>> ZZ2000 ти не рівняй 70-ті роки і теперішній час!!!! В 70-ті всі так знімали, епоха така була, розумієш!?!?!

У 70-ті у нас взагалі не було поняття "кліп", була, скажімо так, телеілюстрація пісні. Це вже потім відеоряд замінив саму пісню у кліпі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти