Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » ПІДСИЛЮВАЧІ PARK AUDIO СЕРІЇ VX 8 Om
ПІДСИЛЮВАЧІ PARK AUDIO СЕРІЇ VX 8 Om

Всім привіт!Звертаюсь до користувачів ,підсилювачів  "PARK AUDIO" серії VX  8Om. Я працюю на халтурах , на серії CF ,  в ньому стоїть примусове охолодження і вони в мене при любій температурі повітря не гріються . А на роботі стоїть VX 500 і VX 700 колонки " EVM" .Сьогодні під час репетиції помітив , що підсилювачі так нагрілися , що на них  картоплю можна жарити .Особово VX 500.Що це може бути ?Це що вони так гріються ?Дякую!

А раніше підсилювач грівся? VX-и мають захист від перегріву. при 80...85 градусах вимикається канал який перегрівся. Краще такі апарати не накривати нічим і давати вільний доступ повітря для охолодження.
Доречі VX-и мають тенденцію грітись. Особливо літом.

Є проблема. Придбав підсилювач VX - 700 8 ом в магазині перевіряли добре працював. Привіз до себе пробую і отримую перегрузи + не розвиває силу звучання. На коммутації працюю на лампових все йде добре на цому така проблема. Чіпляв латор думав напруга мала, але не допомагає, що може бути.

Невже немає думок щосовно цього питання

візьми інший пульт,твій не відае необхідного рівня сигналу для розкачки підсилювача

Якщо перегрузи світять на блоці то швидше подібне на невідповідність опору акустики.На якій акустиці працюєте і на якій пробували в магазині.

Якщо перегруз на пульті - то варіант попередньої відповіді.

Mal Da..., вказали б який мікшер, яка акустика (імпеданс принаймі), то легше було б що радити.

Доброго дня (пори доби) . На нашому порталі є такі люди, що користувались мікшерним пультом "Дельта-12" ? Хтілось би розпитати, що він собою являє... І якої думки музиканти про цей пульт.

Швидше за все опір акустики не відповідає вихідному опору підсилювача. Наприклад  VX 700-8 працює з навантаженням тільки 8Ом, 4Омною - підкорочує вихід, тому вихідний каскад підсилювача буде грітись в двічі більше звичайного. VX 700-4 Може працювати як на 4 так і на 8 Омній колонці, в останньому випадку вихідна потужність підсилювача зменшується приблизно вдвоє.

Особисто в мене в варіанті VX 500-8 з навантаженням 8Ом 300Вт влітку при температурі навколишнього середовища 30-35гр, температура радиаторів при роботі 1-1,5год становить приблизно 60-65гр.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти