Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA500
KORG PA500

Порадьте чи вартий увги для весільного варіанту?Який він є у порівнянні з PA80?

Не розумію, у чому суть питання...

Характеристики можна порівняти на сайті виробника чи офіційного представника (ATTrade). Є для коргів окремий сайт www.korgmusic.ru

Звучання - річ суб'єктивна, треба слухати і пробувати самому. І не 5 хв, а кілька днів.

А форумні поради - річ беззмістовна: 10 чоловік скажуть, що нормально, 10 скажуть, що то кал, а конкуренти кращі, і ще 2 скажуть, що світ не обмежується трьома виробниками.

Ваші дії?

P.S. А потім обговорення за всіма законами жанру переростає в холівор...

інструмент у наш час тре підбирати за ознакою "В інтернеті до нього є 117 012 стилів, включаючи весільну польку і вальс, і не менше мільйона звуків"...

РА 500 це оновлена версія РА-50... Отже він не може бути "крутішим" інструментом від РА-80(бо це інструменти різного рівня), хіба, що порівнювати з РА-800... Щодо годиться - чи не годиться на халтури, це справа ваших уподобань і смаків. Особисто мені "корги" серії РА не "до смаку"... Скоріше віддав би перевагу "ямахам"  PSR-S700, чи PSR-S900, чи навіть Tyros... Як на мене - вони інтуїтивніші і легші в керуванні на халтурі. Тільки постає питання - чи інструменти такого цінового сектору оплатяться на халтурах?              -...чув від авторитетних юзерів цього девайсу, що РА-80 має "бедики" в опрограмуванні... Як за таку ціну - то не варто ризикувати...

 

в мене па 500 радий, тільки в новому варіанті такий як па 50, але легший в користуванні і ширше прописаний... його легко змінити і вдосконалити - сенсорний екран і російська справка, можна багато стилів і перфомансів скачати з інших коргів. підтримує всі формати па".   Це пластилін з якого можна ліпити будь якого коника....

До кожної цаци потрібні руки і голова щоб вона зазвучала, а далі діло смаку. З корга па500 дійсно можна багато ліпити(маю його і дуже задоволений), але як, то вже інше питання.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти