Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Ремонт YAMAHA PSR-740 (Дисплей)
Ремонт YAMAHA PSR-740 (Дисплей)

Ну... коротенько скажу так, грали якось весілля, при транспортуванні вдарили інструмент - внаслідок лопнув нижній дисплей. Потрібно замінити, або знайти донора. МОже в когось є яксь інформація, поділіться, будь ласка, бо звонив на Київ, то вони загнали 200$ паскуди!

Це дуже дорого!!!

Чекатиму відповіді!

А чому так дорого?В мене була проблема з дісплеєм на PSR S 700 при перевозкі десь трусьнуло й з'явилася мікрощілина .Почало іскрити й давати поміхи по живленню, довелося міняти дісплей .Міняв в "Джаз клубі".Але я за ремонт віддав 1375 грн.В лютому цього року.

Так-так, саме в Джаз-клубі сказали, що це буде коштувати 200 доларів, уроди!

Дійсно уроди!!!

Не те слово! Паскуди зажрані!!!

На днях відписали мені, шо вишлють дисплей поштою за 160 $.  А заміну шоб я робив сам!

Та все одно дорого , мать його так...

в приципі там в 740 ій нічого складного. В мене 640 ва була колись то коли мікрики почали летити то я її розбирав до болтика:) але все одно нижній дисплей до 740 160 $ це зандто я  таку ціну на 700 тій з роботою заплатив ну плюс, мінус.

Та мови нема, дуже дорого! Вважають, шо спіймали Бога за.....

Землі під собою не чують, паскуди!

Вони розуміють що позаконкуренцією,от і гилять ціни.Хоча я й не знаю чи можна ще десь в Україні зробити такий ремонт?От вони й користуються цим!

Маєте рацію, пане!

На рахунок джаз клуба з вами згідний. Монополісти.. Допоможіть може хто знає , де можна купити дісплей до Yamaha MO-6/ Побитий вщент , проблеми перевозки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти