Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Злодій - сайт-близнюк.
Злодій - сайт-близнюк.

Вітаю вас. Не знаю про який саме сайт-близнюк йдеться мова - я нічого подібного не зустрічав, але, і в близнюків є якісь відмінності, зазвичай. Тож коли я побачу подібне відносно мінус.львів як мені відрізнити справжній від примарного, яка відмінність? Це по-перше, а по-друге, коли говорите "не буду рекламувати" то яка вже там реклама, це вже біда, кажіть адресу того близнюка і будемо, мабуть, думати, що і як робити далі. Може десь і скаргу написати можна, чи "намусорити" там ну і все таке. А зрештою, це буде реальний приклад того, куди не слід заходити. А ще, як відомо, наші хакери найкращі у світі, то, гадаю, можна і "червячка з трояном" туди запустити, ну щоб трішечки "погризли" близнюкові файли аж до повного знищення... Можливо серед музикантів не лише музичні таланти є.

видалено

Колись моя фонограма відразу ж після Львова опинилася там. Не  в курсі, що там робиться  зараз. В той час вичерпну інфу  про цю історію  був дав  пан Метельський. 

Давайте не збільшувати цьому сайту відвідуваність своєю цікавістю. Той сайт відрізняється від нашого дизайном, тому не сплутаєте. Близнюк - бо краде звідси мінуси. Не варто з ним воювати, він рано чи пізно "помре" сам собою.

Мабуть заробляють непогані гроші на рекламі. А інформація вседоступна - це ж не закритий сайт, тут немає рівнів доступу як в форумах по НЛП. Та й взагалі варто чимось відрізнятись. Колись було так, приїхав на весілля і приїхав звідтам з массою позитивних вражень. Розповідав всім які класні музиканти, такі свої заготовки поробили, сучасні мінуса, все перероблено на сучасний мотив. Пройшло буквально чуть більше пів року і тепер вже нікого нічим не здивуєш. Можна під плюсовку свою (раніше підготовлену) співати, мало хто тепер помітиь. Все фактично однаково тільки голоса різні. Ніяких напрацювань які б сильно відрізняли, виділяли - на сьогодні вже не видно. Моя думка Не відноситься до творців! Пробачте якщо чимось образив. Просто як спостерігач, два роки, картина не міняється. Музиканти самі не знають чим відрізнятись вже. Купляють світлову техніку, інші згідні тамадувати крім того, ну кожен крутиться як може, але вже талановитих і просто співаків проста людина не відрізнить. Зараз люди обирають по тому як співаки чи музиканти забавляють, наскільки вони веселі, наскільки багато вражень залишилось після весілля (судячи по всьому). І всі реально бачать як народ легко завести новинками (новими треками). Я рахую що варто відрізнятись. Моя позиція, якщо б я був музикантом, мати все своє надбане + обране з інтернету. Але своїми роботами я б не ділився. Розумію, що сайт втратив б свою актуальність. Але старими творами можна й ділитись, а нові я б використовував в своїх ще рекламних цілях - як замануха. Вертаючись до теми, насправді ніхто нічого фізично не краде. Це робить програма. Вона цілодобо сканує і скачує все що є нове, дублюючи інформацію в себе на сайті. А для того щоб цього не відбувалось, необхідний сайт з більшими налаштуваннями до прикладу як "Вконтакте", де можна обирати з ким ділитись, а з ким ні і т.д. 

На форумі *** я прочитав про посилання на еротичні сайти, дуже мені стало цікаво, чому я цього не помітив, класно би було, поки качається мінус, трошки можна відволіктись))). Те, що п Р. Метельський заробляє гроші на цьому сайті, я глибоко сумніваюсь, відвідуваність хороша, але і сайт потрібно утримувати, мені здається шо це більше ідейні переконання п. Романа. Цього року хотів потрапити на конкурс вокалістів(як гість), подивитися, соспілкуватись, послухати, трошки не вийшло, але ця символічна плата яка була встановлена, це просто смішно, тому і тут п. Метельському не вдалось зароби. Хоча варто запитати в "шпійонів" з інших сайтів, думаю вони підрахували, а можливо це взагалі їхня ідея

>>поки качається мінус, трошки можна відволіктись)))

Тут такого не буде однозначно, нашим сайтом користуються не тільки лабухи, а й вчителі, завклубами, діти, їм на голі цицьки дивитись недоречно. 

>>ця символічна плата яка була встановлена, це просто смішно

На скільки мені відомо, ця плата використовувалась суто для оплати меню в ресторані.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти