Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Про злодіїів (здивувало дуже)
Про злодіїів (здивувало дуже)
Всім привіт. Давно не був на порталі. Прочитав на стартовій про Бигняка і подумав, яким ж то треба бути відставшим, щоб докотитись до такого рівня. Адже зараз лише набравши в гуглі слово DLE та озброївшись двома хорошими програмами (не буду розказувати) можна такі примочки робити і всього за кілька хвилин. Раніше думав, що всі сторінки пишуться вручну, нас вчили команди і т.д., а зараз того ще більше ніж футажів для фото й відео. Любі функції, модулі підключаєш бери-не хочу. Але тут є одне але. Звідки беруться всі ці Ваші незванні банери ? Як ви думаєте ? Дещо дизайнери самі роблять але багато двіжків підцепляють вже готові. Ну до прикладу ось всі ці кнопки що використовуються для редагування. Для їх написання необхідно витратити дуже багато часу, але можна скачати й підключити. Так ось саме в цих готових двіжках є багато стучалок, що пересилають дані sql сервера. Звідце й всі Ваші негаразди. Більше того, швидкість сервісу різко падає через те, щоніхто не впевнений в надійсності готового алгоритму. В мене знайомий вже 4-тий рік займається лише сайтами, як виявляється також не легко все це знати і сказати з першого погляду який сервіс чим буде гірший а чим кращий, бо треба його вічно "юзяти". От серед всіх в нього лише 2 безкоштовно скачаних DLE працюють нормально, і то він там за щось "забашляв", а все інше працює деякий час, а далі - спам. Так що все що є безплатно не завжди даром.
Ну і до чого цей ваш монолог?
ой... довговідписувати...
Думку потрібно розкривати, щоб всім зрозуміло було
а до того, що швидкість дійсно впала!  чи  Fint2000 не зацікавлений саме в цій пропаганді ?  

Рома Лук,янович довго в темку не заходив, що ви мали на увазі?

А чи не видалити цю тему?

Підтримую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти