Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » музикантам
музикантам

я теж можу запевнити що змінювати розмір можна лише в записі на секвенсорі(як це правильно підмітила п.Леся)а для "самограя фунндаментом е розмір.сам займаюся аранжуванням і ні для кого не секрет що щось серйозне на "самограї не напишеш.тел.0662973081 олександр.трускавець.

Будь-який змінний розмір в Кубейсі. для будь-якої Ямахи

зробіть хто небуть - гурт сусіди "Лівий берег" і розмістіть на сайті!!! ДЯКУЮ!!!

ПИШЕТЬСЯ ВСЕ ПІД КЛЮЧ,АРАНЖУВАННЯ ВОКАЛ ЖИВІ ІНСТРУМЕНТИ,БУДЬ ЯКА МУЗИКА,звертайтесь тел.0673638354 або 0997360768

 

С

Всім привіт. Що до змінного розміру, на корг па500 є така можливість, тільки що перевірив. Варіанти стилю, а їх 4 в різних розмірах.
 

Якою програмою можна підтягати голос

Є різні програми для вирівнювання голосу. Я користуюсь Celemony Melodyne, працює і з Cubase, і автономно, що дуже зручно. В автоматичному режимі непогано зарекомендував себе плагін AutoTune фірми Antares.

www.kv-records.ru

Вітаю Вас Шановні Колеги! Дуже нормальне бажання виникає у нас - заробляти гроші! (записувати мінусовки, вокал і робити студійну роботу), але свої візитки краще роздавати людям, бо на сайті це не є перспективно!? minus.lviv.ua  - ЦЕ САЙТ БЕЗКОШТОВНИХ УКРАЇНСЬКИХ МІНУСОВОК!    

Добрий вечір. А на сайті - хіба ж не люди?

Безкоштовні мінусовки не з'являються нізвідки. Перший закон термодинаміки згадайте. Чи багато Ви, Bohdaniel, написали власноруч і виклали сюди мінусовок?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти