Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Хто може зробити подібний (мінус на тон нижче) Віктор Павлік & PAVLIK OVERDRIVE - Ні обіцянок...
Хто може зробити подібний (мінус на тон нижче) Віктор Павлік & PAVLIK OVERDRIVE - Ні обіцянок...
Слава Україні! Шановні, хто міг би допомогти ? https://www.youtube.com/watch?v=m7VTD_OHrUQ  Сам "як не як" волаю часом тексти пописую... не  граю (по здоров'ю) Я до того що знаю що робота то вартісна. Але зважаючи на загальну ситуацію в країні і те що зараз крім пенсії доходу не маю, розраховувати на більш як 400грн не можу. Можливо домовимось про виплату за 2 місяці. Дякую за розуміння.

Чи прослуховували Ви фонограми,які є на цьому сайті?Якщо котрась сподобалась,то можна опустити,або підняти на тон безкоштовно.

Прослуховував. Є різні. Але хотілось би саме в такому роковому варіанті (не задавку) краще не чув...

Дайте свою пошту, скину якісну задавку, зробив за пару хвилин. Якщо сподобається  - користуйтесь, поки з"явиться норм мінус,  якщо ні - то викинете))

elesko2012@ukr.net  Дякую  Буду чекати мінус всетаки.... А для проби і на перший час і задавка згодиться. Зі святом.

Скинув) 

Можливо таки в когось є можливість зробити цей мінус? І про ціну домовимось. Дайте знати в повідомлення. Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти