Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Rcf art 915
Rcf art 915
Друзі хто що скаже?

Перепрошую,бо я скажу не по темі,але якби топікастер хоча б знав слово:"дякую".Так кажу,бо ще за першу "бородату"(9-ти річної давнини) тему з пультами топікастер не видавив з себе ні слова,ні пів слова.Що ж ви,Сашо,так не чемно себе поводите?))

Шановний Степан Закржевський дякую вам за вашу увагу.

Ну що ж,пане Сашо,раз ви навчились говорити слова вдячності,то в такому разі можна висловити свою думку й по темі.В цілому серія ART не є еталоном звуку,як компроміс ціна/якість/вага має право на існування.Безпосередньо що до 915.Трохи стало більше басу в порівнянні з 7-ю серією ART,а саме RCF ART 715-A MK IV,але назвати його повноцінним басом теж не можу,бо саб є саб,це якщо працювати без сабів.915-ка має більший кут розкриття,покриває краще площу танцполу.Трохи краще відпрацьовує деталізацію вокалу (по відчуттях,можна сказати,що й на тому ж рівні),але драйвер 1' не є вдалим рішенням під вокал.Щоб не було зайвих розмов,акустику слухав і порівнював особисто,тому враження теж лиш мої особисті.Не мало важливий фактор,підключались живі інструменти,а саме:клавіша,гітара,бас гітара,саксофон,труба,аккордеон-звучало куцо,скупо,не цікаво.На мою мою думку дана акустика-більше для ді джеїв,на худий кінець самограй і один,два вокаліста,які  не сильно вимогливі до вокалу.Якщо в загальному,то якось так.

PS:виразив лише свою думку,яка може не співпадати з думкою фанів даних ARTів,тому гнівні заперечення і випади в мою сторону сприймаю спокійно і з повагою до іншої думки)).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти