Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord d12
Dynacord d12

Пане Богдане, хотів би я побачити Вашу реакцію в подібній ситуації. Коли зовсім невідома Вам людина посилає Вас на "три веселих літери", причому цілком нецензурно. А потім ще й обзиває також нецензурними словами... Ну не мені ж Вам розказувати як все було...
А я ж лише хотів також дізнатися тих 20шт. Думаю про апгрейд, і тут - НА ТОБІ, послали... 

Давайте від філософії повернемось ближче до теми!))) І так зробим маленький підсумок. 1. Від дуже багатьох чую (як і в телефоні розмові,так і в приват пишуть, ... )не варті вони тих коштів що за них просять, і є дешевші і по якості кращі! Но ні хто не може назвати які! 2. "В них убогі комплектуючі" Не спору, но має значення як їх використовують (картопля простий інгрідієнт, можна піджарити, а можне й вишукану страві приготовити). 3. Хотілобся відгуки тих почути хто реально їх соухав і порівнював, а характеристики я й сам можу в неті почитати (на плоті теж багато пишуть) Ну якось воно так!!!
Олександр, я можу просто розказати своє суб'єктивне враження про неї, це - розмитиий не чіткий низ (гулкий, незрозумілий, не читабельний), не знаю як це краще описати текстом... Драйвер як раз мені сподобався, гарно сипе "піском", і не "сведлить" вухо... Думаю що проблема з низом саме в поліпропіленовому корпусі, адже у d15 такий самий клопіт (мав і ці і ці) хоча - це все на любителя, відразу вони нам подобались, потім з часом починаєш доколупуватися...

На моє вухо дуже подобається збалансоване,зібране,рівне звучання Seeburg Acoustic Line A6.Ціна/якість/вага ,ЯК НА МЕНЕ,на сьогоднішній день одні з найкращих пропозицій на ринку.В любому випадку акустика достойна уваги і,ЯК НА МЕНЕ,звучить цікавіше від  D12.

Да, но ціна тих шо я знайшов!(((! Да доречі уточню, працювати планую із сабами!

Можна знайти б/у Martin Audio Blackline F12 +,або старшу модель без +,думаю теж більшості колег сподобалось би звучання,ЯК НА МЕНЕ,звучать породисто і цікавіше від D12.Вважаю єдиний мінус даної акустики,це проблема її знайти в гарному стані і по прийнятній ціні,решта,ЯК НА МЕНЕ,лиш одні плюси.Да,ще вага 21 кг,можливо для когось будуть заважкі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти