Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Застерігаю про Хеавей (Huawei)
Застерігаю про Хеавей (Huawei)

До компанії Huawei в мене дуже велика симпатія. Все роблять якісно і пристроями дуже задоволений. Однак за змістом останніх новин (піврічної давності)  компанія Гугл заблокувала компанію Хуавей якоби за злив інформації на китайські сервера. Відомо, що наприклад Київстар використовує роутери цієї ж компанії, бо вони показали себе як надійні і Сполучені Штати виявили дане порушення і наклали певні санкції.  Так ось, в мене два телефони і планшет цієї фірми і повторююсь я дуже задоволений цими пристроями. Новий телефон 2020 року випуску вже блокується і відповідно інші гаджети також. Після трьох годин спроб встановити щось людське прийняв рішення відправити товар назад та поміняти на іншу фірму. Працювати неможливо. Нічого людського не ставиться, нічого не синхронізується. Поради, які раніше працювали - тепер не працюють. Жоден із способів зараз неробочий. Новий пристрій як ракета швидкий, але без програмного забезпечення, до якого ми звикли - це депресія. Власне тому й хотів вас повідомити, оскільки це вже не жарти. Навіть IPhone можна було джейлбрейкнути і все працювло прекрасно на піратських версіях. Тут танці з бубном не помагають. Навіть якщо поможуть, то це кастрований варіант, адже він позбавлений оновлення і будь-яка нова заборона лише додасть головної болі. Раджу не купляти

Гм.. цікаво.. дякую Андрію! Тре мати на увазі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти