Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Видалення ОГОЛОШЕНЬ
Видалення ОГОЛОШЕНЬ

Доброго вечора. Щось не зрозуміло про коментар Cubase 10 Pro,Studio One 4 і решта???Побачив цей коментар, коли вже оголошення видалили. ( не вже так важко  якось про видалення повідомити в приват, чи якось, хоч повідомити. що Вам щось не сподобалось , тоді видаляти) В чому проблема, що не так? Вам  особисто потрібна ліцензія? Я можу продати з ліцензією, але інша ціна буде...Зрештою, я і на цьому сайті виклав чи-мало СВОЇХ робіт..просто так, для користування, для  всіх... Це оголошення що , найбільша проблема  на цьому сайті, більше нема зайнятись чим??? Прошу повернути моє оголошення на місце!!! І на далі, попрошу такі питання спочатку обговорювати з користувачами чи в приват, чи ще якось, а тоді вже робити такі висновки. Це що таке????? Хтось сильно постраждав від цього оголошення? Ви краще зверніть увагу на репертуар, який знаходиться на сайті...... 30-40 відсотків чужоземної музики(РОСІЙСЬКОЇ)  то що , мали б  всі надавати авторські права,  ліцензії?Хтось продає акордеони, баяни і ТД, то що , вони мають  паспорти показувати,  чи чеки з магазинів де купили, чи дозвіл від виробника на продажу ???? Не соромно? ЗАЙМІТЬСЯ КРАЩЕ ТИМ, ЧИМ ПОТРІБНО!

Відповідав у приват, напишу ще сюди Ваше оголошення видалив особисто я, так як воно не відповідає Правилам Порталу. Коли Ви подаєте оголошення, ви ставите прапорець в полі "З правилами ознайомлений". Якщо Ви їх не читали, то це тільки Ваша провина. Тому раджу почитати. Особливо розділ 10.
А ще, пораджу не вказувати адміністрації порталу чим їм займатися, тим більше в такому тоні.

Я нікому нічого не вказую, просто якщооо розділ куплю-продам стосується музичних  інструментів, то чому Ви пропускаєте такі оголошення як  світловіі прилади, які до муз інструментів не мають відношення, мп 3 плеєри- які не мають відношення до муз. інструментів, реклами на посилання чужих сайтів.... і тд..... а комп. для написання музики  ні

Сергій Чепига,а що Вас так здивувало?Що значить комп для написання музики)),беремо любий більш-менш фаршований  комп,ставимо любу DAW,підганяємо трохи VST,VSTi і пишемо музику)),а комп,безпосередньо,для написання музики,це щось новеньке в шоу індустрії)),MAC Pro і його молодших братів не торкаємось,бо то інший світ,навіть Хакінтош,то інше.І погодьтеся,світлові прилади,міні дискові деки і т.п. -все це завжди мало відношення до шоу індустрії від професійного прокату і до весільних музик.Так,що все вірно,якщо відділити мух від котлет,то комп,у вашому випадку,лише комп,навіть не ноут,з якими працює переважна більшість караочників.Перепрошую,що втручаюсь,але все ж таки повинен бути якийсь порядок на сайті.За який,до речі,величезна подяка та респект адмінам п.Сергію та п. Богдану.Згадайте,в якому стані був сайт кілька надцять років тому і що маємо зараз,поступово перетворюється в зразковий.Але не все відразу.

Компютер належить до "оргтехніки" - і на розсуд Адіміністрації даний лот було видалено!

не вже так важко  якось про видалення повідомити в приват, чи якось, хоч повідомити. що Вам щось не сподобалось , тоді видаляти

п.4.1  (в) (з)  Правил Порталу - Ознайомтесь із даними пунктами!

. Це оголошення що , найбільша проблема  на цьому сайті, більше нема зайнятись чим??? Прошу повернути моє оголошення на місце!!

п. 4.1.2 Правил Порталу Ознайомтесь із даним пунктом!

 І на далі, попрошу такі питання спочатку обговорювати з користувачами чи в приват, чи ще якось, а тоді вже робити такі висновки

п.4.1  (в) (з) Правил Порталу - Ознайомтесь із даними пунктами!

 Ви краще зверніть увагу на репертуар, який знаходиться на сайті...... 30-40 відсотків чужоземної музики(РОСІЙСЬКОЇ)  то що , мали б  всі надавати авторські права,  ліцензії?Хтось продає акордеони, баяни і ТД, то що , вони мають  паспорти показувати,  чи чеки з магазинів де купили, чи дозвіл від виробника на продажу ???? Не соромно? ЗАЙМІТЬСЯ КРАЩЕ ТИМ, ЧИМ ПОТРІБНО!

п. 4.1.2 Правил Порталу Ознайомтесь із даним пунктом!

п.4.1  (в) (з) Правил Порталу 

.Зрештою, я і на цьому сайті виклав чи-мало СВОЇХ робіт..просто так, для користування, для  всіх

п. 6.1    Правил Порталу - Ознайомтесь із даними пунктами!

 

Просмо не проявляти агресії щодо Адміністрації даного ресурсу! 

Сергій Чепига *Гурт ЛЮБА ЗАБАВА*м.Долина - Вам попередження - щодо Ваших упереджених постів на адресу дії Адміністрації!

В подальшому, дії адміністрації будуть проведені  виключно згідно відповідальності за порушення даних пунктів  Правил Порталу 

 

Я нікому нічого не вказую, 

Малопомітно.... Псіля прочитаного ось такого... 

 Це оголошення що , найбільша проблема  на цьому сайті, більше нема зайнятись чим??? Прошу повернути моє оголошення на місце!!! І на далі, попрошу такі питання спочатку обговорювати з користувачами чи в приват, чи ще якось, а тоді вже робити такі висновки. Це що таке?????  

ЗАЙМІТЬСЯ КРАЩЕ ТИМ, ЧИМ ПОТРІБНО!
 
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти