Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Придбання клавиші чайнику
Придбання клавиші чайнику

Всім Дуже дякую. Інструмент куплено.

Якщо не секрет, що придбали?

Звичайно не таємниця. Roland EXR 5

Нашо ту каліку купував, чоловіче?Вже би Ра500 взяв: принаймні гнучкий і зручний в управлінні.

З часом він це зрозуміє, але в тому є великий позитив, бо це здобутий досвід. Хоч і не безкоштовний....

З самого початку люди добре радили при такому бюджеті Корг па 50.

п. Богдане, дякую за підтримку.

п. Віталію - недуже вправному козаку шаровари завжди заширокі. Для мене ці шаровари якраз в розмір. Якщо колись доросту до більшоро розміру то поміняю.

Було бажання, був бюджет. Звідси - результат. Мене влаштовує. Можливо Ви мали (чи маєте) можливість пробувати та порівнювати. Я такої можливості не маю (і не потребую). Для "просто побринькати вдома" (як я писав) мені хватає "з головою". В будьякому випадку дякую за приділену мені увагу.

 

Дуже приємно,що в такі нелегкі часи для всіх нас Лабухів,ми все ж таки як наркомани( в хорошому сенсі) отримуєм кайф від придбання синтезатора чи іншого обладнання.Дай Бог щоб весною було вже роботи всім.

а що порадите чайнику, якщо бюджет не обмежує?

Музична школа є, слух є - душа рветься на весілє)

Ссилки на бу техніку не потрібні...схиляюсь до нового інструмента, всетаки техніка є техніка...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти