Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord PowerMate 1000-3 копія
Dynacord PowerMate 1000-3 копія
))) Стає весело! Тут є власники оригіналів, і реплік, які кричать на всю що копії на ріні оригіналу! Так може організуємо СЛІПЕ ПРОСЛУХОВУВАННЯ! І поставимо жирнк крапку. Я думаю що це цікаво буде власникам оригіналу, ну а як вже ЦІКАВО ВЛАСНИКАМ (ПРОДАВЦЯМ) КОПІЙ!! Ну то як!?? Власники Репліки готові надати свої Агрегати!???

Я тільки за, оскільки теж маю такий агрегат.

Ну ви як бахОрі, чесне слово.Ну яка ще, нафіг, "копія"???В даному контексті словом "копія" маскують неблагозвучне "підробка".Може ви ше і в Діда Мороза вірите?

Т-с-с пане Віталію,що ж ви наробили,тихіш-ше...Ви хоч уявляєте,скільки часу маркетологічна голова пана Бу..ги придумувала те солодке слово "копія" і "репліка" із "фірмових якісних запчастин" та ще й "зібрана на спеціалізованій фабриці ",а ви так необережно одним махом  все марнуєте!!!Дайте шанс хоч комусь зплавити того "монстра"!!!

Shulayhevich , прикольно сказано, за красу формулювання жму руку.Я просто дивом-даюся, як то поміж нашого брата-музиканта в еру інтернетів і доступності інформації ше знаходяться лохи, які наївно вірять в "копію", "репліку", яка "нічим не гірша за оригінал" при суттєво нижчій ціні (заперечення постулатів економіки).

Віталік, лейба - туманить мозок..

Пане Віталію,вам респект та повага ,що говорите правду,коли переважна більшість відмовчується,чекаючи ошуканьства колег .А в де-яких бариг взагалі немає совісті:"на тобі,небоже,що мені негоже..." 

Дякую.Христос воскрес.

 

Все правильно !!)) А ці фейкові хвалебні профілі, уже деактивовано! Усі знають звідки "ноги ростуть".

Воістину Воскрес!!!Далі чітко по темі,аби не флудити)).Колеги ще потребуватимуть інформації по даній темі,а бариги ой,як би хотіли закриття даного топіка.))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти