Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Звернення до користувачів!
Звернення до користувачів!

Вітання усій нашій великій музичній сімї!))
Шановні користувачі, спішу повідомити Вам що найстрашніше позаду! Ще з четверга, минулого тижня, я помітив не стабільну роботу хостингу де розміщений даний ресурс, до неділі ми активно шукали у чому причина і у неділю після полудня наш сервер після довгого ребуту скзав Па-па.. Причину ми встановили, озвучувати не буду зі зрозумілих причин! Скажу одне, ми були за крок від загрози втратити усе... Після довгих 2 діб недоспаних ночей, купу узгоджень переговорів і аналітик, нам таки вдалося врятувати увесь контент, усю Базу і код даного ресурсу! На помилках вчаться, немає зла без добра, тепер у нас не один сервер і навіть не два)) Звісно що витрати у нас зараз набагато більші, ( бо в оренді не один хостинг) але проект того вартує щоб наша спільна музична сім'я мала у доступі усі блага користування нашого ресурсу! Усім велике спасибі за підтримку (телефон, вайбер, пошта, месенджер були гарячі у ці "веселі дві доби"), і просимо вибачення за такий форс-мажор! Принагідно додам що деякі фонові функції (пошук, окремі кнопки тд.) ще поки у процесі налаштування, і нам відомо про їх нестабільну роботу, якщо Ви помітили збій у роботі порталу просимио публікувати у коментарях.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти