Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Аналог vs цифра
Аналог vs цифра
Виджу) але в мене очки з дійоптрійом, (маю з народження близорукість), а темні, бо купив собі "хамелеони" (темніють на сонці самостоятєльно) А по темі не про парки а про аналог і цифру! Але приємно почитати різні думки з цього приводу. Дякую!

Але приємно почитати різні думки з цього приводу. 

Думки тоді набувають резону - коли перелопатив  безпристрасно і без спЄшки дійсно гору  проф гапаратури , а  не шлаку . А так це все на рівні пустої пе ...жі .

А дійсно чому б тобі не кинути клич  і замостирити культпросвет в нашому колхозі. Нічим не рискуєш ,ну звичайно там одну-дві маски  прийдеться зірвати з чиїхось фаворитів . Та й для  тої  фіри (форум) буде змазка добра.

То вперед! Які проблеми? Давайте зробимо сет-чек різного цифро-аналогового мотлоху? Я за! Можна створити окремий топік, де можна у чемних суперечках визначити "пацанів" (консолей, акустичних систем), яких ми б хотіли послухати і порівняти! Від себе додам що організую (за свої кошти) клуб і заклад-ресторцію де ми то все обговоримо після прослуховування (заклад уже за спільні кошти) :), Сам підтягну різні типи Парку, (масиви, палки), Є можливість підтягнути EV , dynacord madras, та ін. Можемо створити новий топік, або обговорити усі деталі тут. Ну?? Чекаю....

Думаю нєспєша і помаленьку може поназбиратися  шикарний і широчайший склад апаратури (москалям в Ступино не снилося). Тільки без поспіху на цілий день  з 1-2 м кругом, напівфіналом і фіналом . Наскільки знаю- в наших краях пацани мають шикарні апарати.

Скоро піст, буде більше часу в усього музичного бумонду! Можна сміло (до посту ще місяць) визначити усі деталі, і на піст березень-квітень можна зробити "сходняк" У нас у Винниках є дуже хороший заклад доя таких заходів, зал на 350 чол, повністю "драпірований" такниною, звук поглинається повністю, як у студії. У такому приміщенні буде добре чути усі + і - Чекаємо ще "ораторів".. Пропозиція відкрита..

Жара пішла)))

 

Переконати в чімсь дорослу людину,яка має своє бачення,практично не можливо.Навіть під час тесту,коли буде щось очевидне і переважна більшість дійде якоїсь спільної думки,кожен залишиться при своїй)),бо буде змушений “підкоритись” більшості,а в глибині душі буде думати,я б зробив те чи інше трохи по другому і звук був би такий,як я хочу))).А взагалі,ви хочете торкнутися проблеми з категорії:колір і смак))).Але думка гарна,ініціатива позитивна.

Будь-яка ініціатива такого формату , це першочергово здобуття досвіду! Миколі респект ща ідею! Я дуже хочу її організувати! Тож прошу максимально долучатися до обговорення, порад та ідей організації такої аудієнції.

 Ви дуже помиляєтеся,

Не думаю....

я мав купу аналогових консолей, від бехра, саундкрафта, мекі, до Дінакрда (тож маю з чим порівняти).

Назва фірми ще нічого не говорить, більшість з них випускає і серйозні апарати і моделі для шкільної лінійки. Можна конкретні моделі від яких той бехр 18 звучить краще?

Air 18 ао звуку набагато рівнвший і "стерильніший", на відміну від аналогу.

Знову ж від якого саме аналогу?

А цими "засобами " які він має на "борту" можна нарулити дуже достойний саунд.

Якість звучання цифри залежить від багатьох моментів, але першочергове, це якість АЦП/ЦАП.  Ви пишете в студії і мусите це прекрасно розуміти чим відрізняється звучання звукової карти за 100$ від карти за 1000$!  

Не бачу змісту сперечатися, цифровий пульт для мене виступає у ролі інструменту (засобу) , завдяки якому я роблю усе що потрібно із саундом який мені потрібно здобути. Що до цап-ацп, то повірте на 2020 рік прогрес і доступність, конкурентноспроможність, (в тому ж самому бехрі 48.000 і 32біти на борту), таких "цапів" пішла далеко вперід, і якщо брати інтерфейс (для прикладу) Motu micro book з ціною 300 $ у порівнянні картою motu 828x за 1000$ - якою ми володіємо, різниця в ціні буде у кількості входів виходів, наявності ADAT, Clock , та ін. "Цапи " у них практично однакові, і різниці у звуці ви не почуєте навіть зрівнюючи їх у притул. Тобто я б не сильно акцентував увагу на перетворювачах а більше на преампах,які фактично і прямо- пропорційно впливають на характер звуку у цифрі. Звісно що Бехр повна бюджетка, і я абсолютно розумію що це не панацея, але коли руки не із задниці (даруйте), можна зробити собі такий саунд якого ти очікуєш для своїх потреб і завдань.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти